Прототип розумних годинників Doppio з двома екранами

Ми все ще чекаємо, поки який-небудь виробник (найімовірніше це Samsung) представить нам нарешті подвійний складаний екран для смартфонів. Але поки ми мріємо про це, деякі думають про ту ж фішку, але для розумних годинників. Цим "кимось" стала ціла група дослідників з коледжу Дартмут, які представили прототип розумних годинників з двома дисплеями, один з яких рухомий. До того ж, при демонстрації різної або додаткової інформації, позиція другого дисплея впливає на те, які дані на якому дисплеї будуть відображатися. Основним екраном може стати будь-хто.

Назва "Doppio" буквально перекладається як "подвійний" (хоча і використовується найчастіше для позначення подвійної порції еспресо). Прототип був представлений минулого тижня на конференції CHI, на якій винахідники отримують чудову можливість показати свої інтригуючі, а часом навіть натурально божевільні експерименти і ідеї.

Годинник Doppio з двома екранами

Doppio однозначно виглядає як сирий прототип, але якщо не звертати зараз уваги на абсурдну товщину годинника, можна зловити себе на думці про те, що ідея-то непогана. Якщо її гарно обробити, це дозволить зробити розумні годинники більш корисними і цікавими гаджетами.

На ділі трохи неправильно називати цей прототип розумним годинником з двома дисплеями. Технічно, пристрій оснащений двома екранами, але точніше буде назвати їх "дисплей плюс". Другий дисплей можна зовсім прибрати і працювати тільки з основним. А з приєднаним екраном положення другого впливатиме на те, де саме демонструється основна інформація, а додаткова.

Наприклад, коли другий дисплей розташовується над основним, він стає циферблатом годинника. Однак, якщо його підняти, на першому дисплеї будуть виведені повідомлення, які раніше були проігноровані. Помістивши його з правого боку основного дисплея, можна побачити, що обидва екрани стають єдиним цілим, розділяючи основне зображення. Таким чином на екран можна буде вивести набагато більше інформації, ніж на звичайний дисплей розумних годинників.

Розумний годинник Doppio з двома екранами

Нинішня реалізація, звичайно, дуже грубо виконана. А другий екран ніби благає про те, щоб його зняли і прибрали кудись подалі. Ймовірно, пристрою потрібні більш продуманий дизайн і нормальне кріплення для другого екрану. В ідеалі, пристрій ще й необхідно зробити дуже тонким. Щоб прототип став доступним і привабливим для користувача, над ним ще працювати і працювати. І це нормально. Це дає ринку час на те, щоб в першу чергу виправдати саме існування розумних годинників, які поки що програють в функціональності смартфонам.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар