Octopus від Joy навчить дітей гарним звичкам

Octopus — новий розумний годинник для дітей. Його основне призначення — прищеплювати корисні звички і давати розуміння про час. Дослідження показали, що восьмирічки та молодші діти не мають уявлення про час. І тим більше не розуміють, що певні завдання необхідно виконувати в певні години. Розробники Octopus вирішили навчити дітей розпоряджатися своїм часом.

Розумний годинник для дітей Octopus від Joy

Кожна дитина мріє стати дорослою і самостійною. Уявіть, якими дорослими будуть відчувати себе ваші діти, якщо у них на руках будуть сидіти яскраві стильні годинники, які надсилають їм різні нагадування. Наприклад, зібрати речі для уроку плавання або погодувати рибку перед виходом. Годинники Octopus допомагають як дітям навчитися самодисципліни, так і батькам планувати день дитини без постійних дратівливих словесних нагадувань.

Годинник Octopus від Joy

Годинники представлено в чотирьох різних колірних рішеннях   — є блакитна, жовта, рожева і сіра моделі. Вони оснащені кольоровим LED-дисплеєм і модулем Bluetooth 4.1. Важить годинник всього 18 грам. Від потрапляння всередину вологи він захищений. У комплекті є кабель для зарядки, при бажанні можна замовити комплектацію із зарядноїю станцією, яка може трансформуватися в нічник для дитячої. Годинники   Octopus від Joy призначені для дітей від 3 до 8 років, але використовуватися ним в перспективі можуть і старші діти.

Розумний годинник Octopus від Joy

На смартфони батьків (або на особистий смартфон старшої дитини) встановлюється додаток від розробника. Розпорядок дня і поточні завдання плануються через цей додаток, він же може надсилати батькам додаткові нагадування про те, що прийшов час дитині почистити зуби або вигуляти собаку. На годиннику завдання відображаються іконками, всього їх 600. Додаток працює як на iOS, так і на Android. Встановити його можна відразу на два смартфона, щоб обоє батьків мали можливість займатися розпорядком дня їх дитини.

Розумні дитячі годинник Octopus

Розробники на стадії тестування продукту працювали з багатьма батьками та їхніми дітьми. Також тести проводилися в деяких школах. На цій стадії стало зрозуміло, що допомогти навчитися самодисципліни Octopus допомагає навіть тим дітям, які страждають від синдрому дефіциту уваги і гіперактивності. У сучасному світі дітей відволікає багато речей, а постійні нагадування від батьків викликають стрес для обох сторін. Іконки на годиннику привертають увагу, дитина не забуває зробити щось важливе.

Попереднє замовлення на годинник Octopus від Joy можна зробити через Kickstarter, вартість комплектів починається від 49 $. Якщо збори пройдуть за планом, відправка почнеться в березні 2017 року.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар