Nope 2.0: крихітний девайс говорить "ні" вебкам-хакерам

Навіть якщо вам здається, що веб-камера на ноутбуці не активна, нею все одно можна віддалено скористатися для того, щоб зламати ваш комп'ютер. Так, що ви навіть не помітите цього. Єдиний спосіб захиститися від цього   — закрити чимось камеру. Саме з цією метою і було створено пристрій Nope 2.0. Це своєрідний магнітний щит для вашої комп'ютерної безпеки.

Як ви можете здогадатися з назви, Nope 2.0   — вже друга версія. Перша була представлена ​​ще в 2013 році. Розробники стверджують, що нова версія була вдосконалена завдяки фідбекам від користувачів. Модель Nope 2.0 отримала нову, більш обтічну, форму і компактні розміри.

Nope 2.0

Пристрій Nope 2.0 реально дуже маленьке. Його розміри становлять 11 мм в довжину, 4,5 мм в ширину і всього 0,8 мм в товщину. Значно зменшена товщина девайса дозволить користувачам повністю закривати кришку ноутбука. З обох сторін девайс покритий силіконом, який захищає камеру лінзи, корпус ноутбука і сам пристрій від подряпин й інших пошкоджень.

Nope 2.0 товщина 8мм

Щоб почати користуватися девайсом, досить прикріпити його до ноутбука, планшету або смартфону. Він надійно приклеюється, не залишаючи ніяких слідів на поверхні і не зісковзуючи. Розроблено Nope 2.0 так, щоб використовувати його можна було на всіх сучасних високотехнологічних гаджетах, якими ми користуємося регулярно. Дизайн цього маленького пристрою розроблений так, щоб на гаджетах він виглядав органічно.

Nope 2.0 на ноутбуці

"Щит" працює дуже просто. Він з'єднується з поверхнею магнетично. Силіконова оболонка покликана захищати і від випадкового відклеювання "щита" Nope 2.0 від вашого гаджета. Магніти кріплять надійно, але від всіляких несподіванок додатково варто застрахуватися!

Щит Nope 2.0 на смартфоні

Зараз запущена краудфандингова кампанія на Kickstarter. Щоб стати гордим володарем "щита" від хакерських атак через веб-камеру, вам досить буде пожертвувати лише 5 $. Попереднє замовлення зробити можна відразу на всі свої гаджети і, якщо збори пройдуть за планом, вже до вересня можна відклеювати ізоляційну стрічку з усіх вебкамер, щоб поміняти її на Nope 2.0.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар