Коляска 4Moms Moxie заряджає твій телефон і показує дані про прогулянку

Сучасні молоді мами і тата роблять багато знімків. Не вірите? Просто відкрийте сторінку в Фейсбук або Інстаграм когось, у кого не так давно з'явилася дитина, якщо вам так потрібні докази. З усією тією кількістю Селфі самих батьків і фотографій їхніх дітей батарея смарфтонів розряджається буквально за одну прогулянку. Ось тут-то і знадобляться можливості нової прогулянкової коляски 4Moms Moxie. Виглядає вона трохи старомодно (або вінтажно, як вам більше подобається), але напхана вона цікавими технологічними можливостями.

Задні колеса оснащені генераторами, які виробляють енергію і перенаправляють її до USB-порту, через який ви зможете дорогою зарядити свій телефон. Генератори також забезпечують енергією вбудовані прожектори, включити які ви можете на вечірній або навіть нічній прогулянці. Безпека вечірньої прогулянки з прожекторами підвищується. При цьому енергія виробляється, поки ви просто штовхаєте коляску. І це досить круто. Так що, якщо ви хочете поєднати приємне з корисним, наприклад, прогулятися з дитиною і заодно зловити всіх покемонів на районі , ця коляска стане для вас чудовим придбанням.

4Moms Moxie зарядить твій телефон

Розміри коляски Moxie від 4Moms чудово оптимізовані під малюків. Вони не перекинуться на бік і вже точно не переберуться через борти, поки ви ловите сквіртл. У візку є спеціальні відділення для зберігання ключів, телефону, гаманця і змінних підгузників. Висоту ручки можна регулювати, брати коляску на прогулянку зможуть як мами, так і тата.

Розумна коляска 4Moms Moxie

Але коляска не тільки дозволить вам заряджати телефон дорогою. Вона ще й оснащена LCD-екраном. На візку відображається температура, час, пройдена дистанція, швидкість, рівень заряду батареї самої коляски. Надходять дані через додаток від розробників.

Додаток для 4Moms Moxie

Розумна коляска 4Moms Moxie з'явиться на ринку в жовтні. Але вартість буде досить висока як для коляски, ціну призначили 699.99 $. Заодно вона буде сумісна з автомобільним сидінням 4Moms, воно буде продаватися з вересня по ціні 39.99 $.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар