Garmin Forerunner 735XT - новий годинник для бігу відстежить твої страждання

Розробник навігаційних систем Garmin представив сьогодні новий годинник для бігу, укомплектований безліччю хитрих відстежуючих інструментів. Користуватися ними можна, займаючись не тільки бігом, але і плаванням, їздою на велосипеді та іншими видами спорту. Високотехнологічний годинник Forerunner 735XT обладнаний GPS-навігацією, монітором котрий відстежує серцебиття, а також аналітичними додатками, серед яких є навіть "бали страждання" користувача.

За цим останнім аналітичним додатком стоїть розробник Strava Live. Він визначає на скільки сильно ти намагаєшся, займаючись бігом або іншими видами спорту. З такою оцінкою праці багато користувачів не зустрічалися аж зі школи! Ось тільки вартість девайса може змусити затримати дихання. Коштувати годинник будуть 450$.

Годинник Garmin Forerunner 735XT

Розробники годинника повідомляють:

— Коли ви забезпечуєте Strava даними про своє серцебиття і тренуєтеся з серцевим монітором, ми оцінюємо будь-яку діяльність з додатком Suffer Score. Ця оцінка базується на тому, скільки часу ви проводите на різному темпі серцебиття і вашому максимальному серцевому ритмі. Чим глибше ви занурюєтеся в активну діяльність, чим довше ви можете протриматися, тим вище ваш бал на Suffer Score.

Для тих, кого цікавлять більш точні цифри в залежності від діяльності, годинник пропонує аналітичні дані з урахуванням різноманітних занять. Їзда на велосипеді, плавання, прогулянки пішки і на лижах, силові і кардіо тренування   — для перемикання між видами активної фізичної діяльності досить просто натиснути кнопку на годиннику. Пристрій сумісний з грудними ременями, які дозволяють отримувати навіть більше даних, що включають довжину кроків і індекс вертикальних коливань.

Годинник Garmin Forerunner 735XT на руці

Більш того, нові спортивні годинники від Garmin сумісні з іншими корисними девайсами розробника: радаром Varia і датчиком педалей Vector. Forerunner 735XT   — водонепроникний пристрій, занурюватися з яким можна на глибину до 50 метрів. Корпус моделі виконаний з м'якого силікону, годинник оснащений кольоровим дисплеєм. У тренувальному режимі девайс може працювати до 14 годин, а в якості простого аксесуара протримається 11 днів без підзарядки.

З'єднувати пристрій можна з магазином Connect IQ від Garmin. Сполучення дозволить отримувати безкоштовні додатки, відстежувати свої успіхи через онлайн-спільноти і порівнювати їх з досягненнями друзів. Та й до свого смартфону годинник можна прив'язувати: так він зможе контролювати твій плейлист, повідомляти про дзвінки, повідомлення та інше.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар