Samsung патентує стилус із вбудованим спікером

Схоже, що в Samsung ще не закінчили приносити інновації до сфери виробництва стилусів. Або, принаймні, не закінчили фонтанувати божевільними ідеями, що їх стосуються. Патент, який компанія Samsung заповнила ще в березні, представляє нашій увазі стилус, який працює ще і як спікер смартфона. Інформацію про патент було цими днями надруковано.

Але перш, ніж ви уявите собі щось дивне типу Stylus Headset від ASUS, ми відразу скажемо, що ідея Samsung виходить куди більш божевільною. Стилус, представлений в патенті, і є спікером смартфона. І цей спікер, завдяки якомусь бездротовому технічному диву, повинен працювати навіть тоді, коли стилус НЕ застромлять в сам смартфон.

Патент Samsung на стилус-спікер для смартфона

Судячи з патенту, в Samsung не планують допрацьовувати S Pen, а намагаються представити абсолютно нову систему, яка в той же час виглядає так, немов це S Pen, але з режимом спікера. Базовий функціонал девайса залишається звичним для всіх. Це стилус. Ви будете водити ним по екрану, друкувати на клавіатурі, тикати на іконки. Але в той же час він проводить звук через модуль спікера, вбудований в нього. Розташовуватися модуль буде на верхній частині стилуса, який на представлених ескізах зветься Galaxy Note Pen.

Окей, але що, якщо вам потрібно буде скористатися спікером в той момент, коли ви будете користуватися стилусом за його первісним призначенням? Відповідно до патенту, він продовжить проводити звук, незалежно від положення. Правда, поки невідомо, яким чином.

Стилус-спікер для смартфона від Samsung

Добре, інше питання. Навіщо? У цьому плані з патентом теж не все ясно, залишається тільки гадати. Можливо, такий стилус-спікер дозволить домогтися запису й передачі кращого звуку під час телефонної розмови. Але є і ще одна теорія: поліпшити водонепроникність самого смартфона можна буде, прибравши спікер з його нижньої частини. Повністю прибирати не можна. Чому б не перенести на зовнішній пристрій? Головне, щоб не губився при цьому, як нові навушники від Apple.

Поки девайс знаходиться на стадії патенту, по ньому взагалі багато чого не ясно. І невідомо, чи побачимо ми його хоча б на стадії прототипу, не те що комерційного продукту. Але якщо цей стилус добереться хоча б до стадії концепту, його функціональність і користь стане більш зрозумілою.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар