У FDA схвалили перший в світі автоматичний інсуліновий шприц для діабетиків MiniMed 670G

Американське управління з санітарного контролю за якістю медикаментів і харчових продуктів (FDA) схвалило пристрій MiniMed 670G від Medtronic. Це медичний девайс, який контролює рівень цукру в крові людини, що страждає на діабет. І, коли виникає така необхідність, він автоматично робить ін'єкцію інсуліну. Першу в своєму роді систему було схвалено до використання пацієнтами старше 14 років, що страждають від діабету першого ступеня. Вона обіцяє зробити життя багатьох американців-діабетиків набагато простішим.

Організм людей, які страждають від діабету першого ступеня, не здатен самостійно виробляти достатню кількість інсуліну. Саме цей гормон контролює кількість глюкози (або цукру) в нашій крові. Діабетики змушені постійно носити з собою інсулін, щоб по кілька разів на дню робити собі ін'єкції. З пристроєм Medtronic MiniMed 670G стежити за рівнем цукру самому більше не буде потрібно, тому що займатися цим буде саме девайс. Перевіряти стан пацієнта він буде приблизно кожні п'ять хвилин. Ін'єкція потрібної кількості інсуліну буде ставитися автоматично, коли це буде потрібно.

Автоматичний інсуліновий шприц MiniMed 670G

Джеффрі Шурен, представник компанії Medtronic, каже:

— MiniMed 670G надасть людям з діабетом першого ступеня можливість жити своїм життям, а не турбуватися про рівень цукру і запаси інсуліну.

MiniMed 670G включає в себе сенсор, який визначає рівень глюкози, а також інсуліновий "шприц" з насосом і катетером. Обидві частини пристрою кріпляться до тіло людини, поповнювати запаси інсуліну в девайсі потрібно двічі на тиждень. Однак, пристрій в повному обсязі не автоматизовано. Користувачам все ще доведеться заміряти вуглеводи, а потім додавати інформацію про них до системи.

Інсуліновий шприц MiniMed 670G

Схвалення FDA девайс MiniMed 670G отримав після успішного тестування, що включало 123 осіби з діабетом першого ступеня. Тестування тривало протягом трьох місяців, побічних ефектів виявлено не було.

Розробники повідомляють, що вже навесні 2017 року девайс відправиться у відкритий продаж. У майбутньому вони збираються продовжувати працювати над ним і проводити тести, щоб використовувати його могли ще й діти молодші 14 років.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар