Система Nightingale Sleep вкриє вас "звуковою ковдрою" з білого шуму

Темрява і повна тиша можуть допомогти деяким людям спати вночі, але багато хто з нас вважає за краще засинати під музику, звук телевізора або шум кондиціонера. Для таких людей пристрій або додаток з білим шумом може стати чудовим нічним компаньйоном. Але розробники з Cambridge Sound Management заявили, що знайшли найкраще рішення зі своєю системою Nightingale. Це система "інтернету речей", що включає в себе два спікера, що встановлюються в різних частинах кімнати. Звук із спікерів створює своєрідну "звукову" ковдру, що блокує дратівливі звуки.

Девайсів для сну придумано досить багато. Чого вартий монітор Thim, який будить вас кожні три хвилини! І зазвичай пристрої, що генерують білий шум, подають звук тільки з одного боку. А це не завжди ефективно. Тому система Nightingale включає в себе парні спікери. Ви встановлюєте їх у різних частинах кімнати, включаєте і лягайте спати. Визначити джерело звуку мозок точно не може, тому процес засинання полегшується.

Система Nightingale Sleep

Користувач зможе вибрати один з п'ятнадцяти звукових режимів. Підключаються пристрої системи просто в розетку. Розробники повідомляють, що система розрахована на кімнати будь-якого розміру. І навіть наявність меблів перед спікером не стане перешкодою створенню "звукової ковдри".

Nightingale відноситься до "інтернету речей", а це означає, що керувати ним можна буде через додаток для Android або iOS (або через браузерний додаток). Користувач зможе налаштувати, в який час система вмикається і вимикається, вибрати відповідний звуковий режим і навіть поміняти колір підсвічування самих девайсів. Працювати Nightingale може також спільно з деякими іншими приладами "інтернету речей", такими як Philips Hue Lights, Nest, Amazon Alexa і Ring.

Додатки Android і iOS до Nightingale Sleep

Nightingale — один з тих девайсів, які дуже круто виглядають як концепт. Але, щоб переконатися в дієвості системи, її необхідно перевірити на собі. Може, воно нічим не краще стандартного додатка, що створює білий шум для сну? Та й з розетками може виникнути проблема. Що, якщо у вас у кімнаті обидві розетки знаходяться поруч, а не одна навпроти одної? Тоді , ймовірно, не вийде відчути ефект "звукової ковдри" на собі.

Cambridge Sound Management запустили кампанію зі збору коштів на масове виробництво Nightingale на Kickstarter. Придбати для себе пару спікерів білого шуму можна буде за ціною в 149$. Зібрати розробники планують 100 000 $. І, якщо збори пройдуть за планом, відправка пристроїв почнеться вже в лютому 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар