Монітор Thin буде вас кожні три хвилини після засипання і покращує якість сну

Якщо ваш партнер або домашня тварина будуть будити вас кожні три хвилини після того, як ви засинаєте, що ви станете робити? Звичайно, проженете порушника сну з ліжка. Але саме цим займається новий монітор сну Thim, розроблений в Австралії. І основне його призначення полягає в допомозі людям, що страждають від безсоння, як це не парадоксально. Цей маленький переносний пристрій допомагає акуратно налаштувати сонні цикли.

Пристроїв для того, щоб забезпечити вам комфортний сон, досить багато. Девайс Thim бере на себе більш активну роль у справі поліпшення ваших сонних циклів. За дослідженнями розробників стало відомо, що люди, які відчувають проблеми зі сном, вчаться засинати швидше, якщо після засинання їх щось турбує. Досить буде однієї години з пробудженнями за ніч, щоб перебудувати звички людини.

Трекер сну Thim

Професор Леон Лак, один з дослідників і творців пристрою Thim, каже:

— За пристроєм Thim лежить 10 років університетських досліджень в області поліпшення сну. Вперше наші дослідження трансформувалися в справжній девайс, що підходить для домашнього використання.

Девайс надягається на палець перед сном. Кожну хвилину він буде м'яко вібрувати, поки носій засне. Потім він почекає три хвилини і вібрацією розбудить людину, яка ще не встигла зануритися в фазу глибокого сну. Протягом цілої години Thim буде будити вас кожні три хвилини. І тільки після цього дозволить нормально заснути на весь залишок ночі.

Додаток до трекера сну Thim

Визначати точку засинання пристрій Thim зі своєю системою щохвилинної вібрації-перевірки зможе набагато акуратніше, ніж багато інших сучасних моніторів. Але він не обмежується тільки цим. Дані про весь процес сну монітор також збирає, переглянути їх можна буде через супутній додаток для мобільного пристрою на платформі iOS або Android. Використовувати монітор можна навіть в режимі швидкого сну, при якому Thim розбудить вас рівно через 10 хвилин після того, як ви заснете, завдяки чому відчувати себе недобре і сонно після пробудження ви не будете.

Монітор сну Thim

Девайс Thim став предметом кампанії зі збору коштів на його виробництво на Kickstarter, де вже зібрав майже 80 000 $ від своєї мети в 120 000 $. Коштує один такий пристрій в рамках кампанії 100$, ціна під час масового продажу підніметься.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар