Розумна подушка Moona завжди залишається прохолодною

Прохолодна сторона подушки — це одна з найприємніших життєвих дрібниць. Але варто тільки прикластися до неї щокою і розслабитися, як подушка нагрівається. Але, виявляється, прохолода подушки — не просто задоволення. Відомо, що під час сну тіло скидає жар, а його температура слід за жорстким нічним циклом, що включає в себе активність мозку, гормональний рівень, дихальну схему і інше. Існує безліч досліджень, які передбачають, що ви можете керувати нічним циклом, охолоджуючись. І розумна подушка Moona може стати помічницею в цій справі. Вона оснащена системою, що підтримує прохолодну сторону прохолодною. Постійно.

Регулюючих температуру девайсів для сну існує безліч. Це і матраци, поліпшують циркуляцію повітря, і спеціальні охолоджувальні системи, що встановлюються між ліжком і матрацом. Але нічого, подібного подушці Moona, поки на сучасному ринку не було.

Розумна подушка Moona

Це єдиний “ активний ” девайс, націлений на охолодження тільки зони подушки, поєднаний з розумним функціоналом. Система являє собою комбінацію подушки і хаба для прикроватного столика. Завдяки хабу охолоджується і нагрівається вода, пропускається через осередки самої подушки. Хаб також оснащений сенсорами, що дозволяють системі моніторити температуру в кімнаті, вологість і рівень амбієнтного світла.

Подушка додатково оснащена монітором активності сну. Користувачі зможуть отримувати всю необхідну інформацію, а система буде вчитися і все більше персоналізовані. Управління відбувається через мобільний додаток, де ви зможете задати рівень підтримуваної температури протягом ночі. І встановити, наскільки теплою повинна бути поверхню до моменту вашого пробудження. Також можна дозволити Moona налаштовувати профілі обігріву автоматично. Завдяки відстеженню сну, система здатна самостійно, грунтуючись на вашому персональному циклі, змінювати температурні показники протягом всієї ночі.

Завжди прохолодна подушка Moona

Наскільки ефективно буде машинне навчання в рамках системи, ще належить дізнатися. Але вже той факт, що поверхня подушки не буде нагріватися, приваблює. Та й хаб, за словами розробників, працює практично безшумно.

Гаджет для сну - подушка Moona

Розробники Moona вирушили на Kickstarter, збирати кошти на виробництво. Сам пристрій вже готове до випуску. За краудфандінговой кампанії придбати таке собі можна за 219 $. Роздрібна ціна призначена в 399 $. Відправка першим покупцям орієнтовно намічена на літо 2018 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар