Тепер цифрова гітара! від Kurv

Гра на гітарі справа нелегка, і зазвичай потрібні роки, щоб здобути цю майстерність. У результаті багато людей здаються, так і не досягнувши хороших результатів. Творці нової Kurv Guitar вважають, що прибравши деякі бар'єри, вони можуть популяризувати це мистецтво і зробити його більш доступним для широкого загалу.

Цифрова гітара від Kurv

Kurv – це цифрова гітара без струн, яка дозволяє будь-кому охочому розучувати та виконувати пісні, використовуючи при цьому власні рухи та жести. Kurv складається із спеціального контролера з датчиками, які розпізнають натискання пальців руки та ідеально підходять до форми кисті. Ваші пальці можуть з легкістю торкатися восьми кнопок на пристрої, які відповідають восьми нотам октави. Рухаючись плавно вгору і вниз по віртуальному грифу, користувач контролює та управляє звучанням інструмента. У другій руці в цей момент буде цифровий « медіатор ».

Цифрова гітара від Kurv

Цифрова гітара від Kurv

Який принцип роботи нової цифрової гітари? По-перше, потрібно завантажити і встановити додаток на iPhone або IPad. По-друге, підключитися через Bluetooth, і по-третє, - грати. Звук генерується і виводиться через динамік Вашого пристрою. В якості альтернативи можна підключати сумісні колонки, навушники або навіть підсилювачі.

Цифрова гітара від Kurv

Цифрова гітара від Kurv

Разом з додатком Kurv виробники дарують 60 хітів, які можна зіграти. Придбати Kurv Guitar можна на Kickstarter за попереднім замовленням за 150 англійських фунтів.

Цифрова гітара від Kurv

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар