WatchMI дозволяє розширити можливості розумних годинників без додаткового заліза

Більшість сучасних розумних годинників (ну, за винятком тих, що випускає Pebble) використовують тачскрін, з яким використання девайсів має спрощуватися для користувачів. Ось тільки через розмір екрану багато дій навпаки ускладнюються. У більшості випадків користувачі обмежені декількома діями: вони можуть тапати по екрану, тапати і утримувати або перегортати.

Розробники з університету St. Andrews представляють новий спосіб взаємодії з сенсорними екранами розумних годинників. Спосіб було названо WatchMI. Він додає ще три базових дії для роботи з тачскріном. І скористатися ним можна буде практично на будь-якому розумному годиннику, не додаючи до них ніякого зайвого заліза.

Навігація по карті з Watchmi

WatchMI використовує датчики руху, акселерометр і гіроскоп. Все це зазвичай вже вбудовано в сучасних смартфонах. Рішення проблеми з тачскріном розумного годинника вийшло здебільшого програмним і здатним в перспективі розширити можливості гаджетів на розроблених для них платформах. На щастя, до цих платформ відноситься і Android Wear.

Установка часу з Watchmi

Базовий принцип роботи WatchMI полягає в використанні даних з датчиків для інтерпретації трьох рухів: натискання на екран, скручування і горизонтальної прокрутки. Звичайно, датчики включені практично постійно. Так що, для того, щоб скористатися новими можливостями тачскрін, на екрані необхідно буде утримувати палець, паралельно з цим виконуючи необхідні дії з розумним годиником.

Для крутіння користувачеві доведеться зробити обертальний рух власним зап'ястям з розумним годинником. Це своєрідна поворотна лицьова панель, як у Samsung Gear S2, тільки для бідних. WatchMI чутливий до сильного тиску на екран, тиснути найкраще на його краю для виконання руху. Це вже нагадує 3D Touch. І, нарешті, горизонтальна прокрутка вийшла свого роду джойстиком для управління розумним годинником.

файлменеджер з Watchmi

В теорії WatchMI буде підтримувати будь-який пристрій на Android Wear без додаткового заліза. А ось буде це програмне рішення корисним чи ні, ми не дізнаємося, поки не спробуємо.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар