Багатофункціональний дзвінок Shoka Bell для велосипедистів

Велосипедний дзвінок допомагає велосипедисту забезпечити свою безпеку на дорозі. Розробники дзвінка Shoka Bell вирішили радикально поліпшити простенький дзвіночок. І перетворити його в більш функціональний гаджет. Так з Shoka Bell і додатком до нього можна налаштувати різні рінгтони для оповіщення пішоходів і автомобілів. Більш того, дзвінок допоможе уберегти велосипед із сигнальним гудком від злодіїв, орієнтуватися на вулицях, відстежувати власні велосипедні звички і отримувати інформацію про поїздки.

Shoka Bell пропонує 8 різних звуків, між якими можна перемикатися за допомогою інтуїтивного джойстика. Гудок для машин, інтелігентний дзвіночок для пішоходів. При бажанні можна навіть записати власне повідомлення. Через додаток можна як створювати нові рінгтони, так і закачувати.

Кольори дзвінок Shoka Bell

Люди їздять на велосипедах з різних причин. Хтось заради фізичного навантаження, комусь просто подобається, хтось вважає такий спосіб пересування екологічним і корисним для навколишнього середовища. Але будь-якому велосипедистові необхідна хороша навігаційна система. У Shoka Bell вона вже є. Ви просто прив'язуєте девайс до смартфону, вказуєте кінцеву точку і їдете, слідуючи за індикаторними стрілками на дзвінку.

Велосипедний дзвінок Shoka Bell

Цей пристрій можна використовувати як передню фару. Ця функція була розроблена спеціально для використання в місті. Світло досить яскраве, щоб попередити про ваше наближення пішоходів і машини. Але нікого сліпити воно не буде. Включиться фара тоді, коли вже стемніє, автоматично. Так що, вас завжди будуть бачити.

Якщо велосипед раптом почне пересуватися без вас, на Shoka Bell активізується сигналізаційна система. У пристрої є датчик руху. Бездротовим способом він може попередити вас про потенційну крадіжку на відстані до 250 метрів.

Дзвінок для велосипеда Shoka Bell

Додаток може працювати і без самого пристрою. Він також пропонує корисні для велосипедиста можливості. Через нього ви отримуєте інформацію про поїздку. Його можна прив'язати до Instagram, а заодно додати своїх друзів і переглядати їх доступні дані. Додаток працює на iOS або Android.

На масове виробництво девайса розробники зараз збирають кошти на Kickstarter. Ви можете приєднатися і внести свій вклад в безпеку для велосипедистів. Якщо ви внесете 99$, ви отримаєте один девайс (але варто додати ще 10 $ на доставку). Почати відправляти пристрої планують до березня 2017 року. Проект вже окупився за зборами. Так що, можна не дуже турбуватися про те, що в результаті все зірветься.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар