V2 від Homido: мобільна віртуальна реальність не повинна бути простою

Якщо так придивитися, то більшість топових пристроїв віртуальної реальності це або щось незвичайне, або поліпшена пластикова версія Cardboard. Перші окуляри віртуальної реальності від Homido якраз підходили під другу категорію. Однак, у розробника був власний додаток з доступом до великої кількості фільмів, відео та ігор у віртуальній реальності. А ще система управління IPD, якої немає навіть у Samsung Gear VR.

Французька компанія повертається на ринок віртуальної реальності з окулярами V2, сумісними з великою кількістю сучасних смартфонів. Що робить їх особливо цікавим? Набір аксесуарів, які йдуть до девайсу. Серед них, наприклад, буде сенсор, схожий на Kinect. У Homido твердо мають намір довести, що їх новий гаджет — зовсім не пластиковий Cardboard.

Хороші новини — коштувати пристрій V2 від Homido буде стільки ж, скільки і його попередник. Трохи менш хороша новина — попередник коштував 80 $. Звичайно, це не самий дорогий девайс для віртуальної реальності, але все ще виходить дорогувато. Зате оновлений пристрій став більш комфортабельним і краще вентилюється. І підтримує роботу навіть з великими смартфонами, такими як iPhone 6s Plus.

Зробити пристрій сумісним з багатьма смартфонами було не дуже просто. Представники компанії кажуть:

— Здається, що це легко, так? Ніякої електроніки. Але насправді зробити окуляри віртуальної реальності сумісними з великою кількістю смартфонів різних розмірів набагато складніше, ніж просто підстроїти Gear VR для трьох моделей смартфонів Samsung. І при цьому не підключати управління IPD.

360-градусна камера Homido

Супутні аксесуари здатні створити з V2 цілу екосистему. Тут є додаткова 360-градусна камера (200 $), ігровий контролер з Bluetooth (40-60 $), а також сенсор руху, який буде анонсований окремо в майбутньому. Поки невідомо навіть, скільки цей сенсор буде коштувати. У Homido тільки говорять, що з'явиться він скоро, все. Але коли він з'явиться, з окулярів V2 можна буде зробити дійсно унікальний і цікавий пристрій віртуальної реальності.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар