Samsung Gear VR для Note 7: сумісність і комфорт

Слідом за випуском Samsung Galaxy Note 7 пішов реліз доопрацьованих окулярів віртуальної реальності Gear VR. Зовні пристрій не вибивається із дизайну всієї лінійки, а завдяки змінам стає повністю сумісним з новим смартфоном.

Основні оновлення Gear VR спрямовані на практичність, комфорт і стильний зовнішній вигляд пристрою. Наприклад, вони стали стійкими до потрапляння вологи. А так як Note 7 став першим флагманом, що повністю перейшов на роз'єми Type-C, окуляри Gear VR тепер обладнані таким же портом для підключення як самого смартфона, так і аксесуарів до нього. Додатково є адаптер для microUSB, підключати до окулярів можна буде всі смартфони Galaxy S7-6 серії і Note 5. З майбутніми смартфонами від Samsung він також буде відмінно працювати.

Samsung Gear VR з Type-C

Навігаційна панель з правого боку девайса стала більш згладженою і чутливою ​​до дотиків. Була додана нова кнопка "home", при натисканні якої користувача перекидає в меню пристрою. Дизайн зазнав істотних колірних зміни. З практично білого він став практично чорним. Більш темні кольори зараз вважаються самими стильними, та й з набору аксесуарів для PC він не буде вибиватися.

В Samsung зробили оновлені окуляри більш легкими. Це повинно позитивно позначитися на зануренні користувача у віртуальну реальність. Новий Gear VR отримав і більш широкий кут огляду (101 градус, на відміну від 96 градусів на попередній моделі), що теж дозволить занурюватися глибше, розглядаючи пейзажі. В Samsung небезпечно близько наблизилися до 110 градусів Oculus Rift.

Нові окуляри Samsung Gear VR

У Gear VR і раніше були проблеми з відстеженням положення користувача і управлінням рухами. Ви все ще обмежені оглядом у 360 градусів без можливості пересуватися по віртуальній реальності. І, так як екран на Note 7 не отримав ніякої оновленої роздільної здатності, новий Gear VR також залишився при своїй (яка все одно вища, ніж у Vive і Rift).

Зміни вийшли зовсім радикальними. Але вони на краще. Та й в Samsung не стали міняти вартість девайса. Так що, за ті ж гроші, що й раніше, ви зможете отримати більш якісні й зручні окуляри. Новий Gear VR вже доступний для замовлення на сайті Samsung.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар