Ручка Cronzy дає можливість вибрати з 16 мільйонів кольорів

Коли ми вчилися в початковій школі, кулькова ручка з чотирма кольорами здавалася нам вершиною крутості. Червоний, синій, чорний і зелений в одному корпусі? Магія! Потім з'явилися ручки з десятьма кольорами. А тепер компанія Cronzy Inc. з Лос-Анджелеса планує остаточно спантеличити нас, представляючи ручку з палеткою в 16 мільйонів кольорів.

Ручки Cronzy

Гаразд, вони не перші. Ще в 2014 році на Kickstarter запускалася кампанія зі збору коштів на виробництво ручки з більш ніж 100 000 різних кольорів. Це була ручка від стартапу Scribble, з нею якось не склалося і кампанію згорнули. На сайті стартапу вона до сих пір висить, як доступна для попереднього замовлення, однак, ніяких даних про передбачувану дату доставки немає.

Ручка Cronzy

Незважаючи на те, що ручка Cronzy, по суті, робить те ж саме, що і згасла Scribble, вона як раз може побачити світло у кінці тунелю. Для того, щоб вибрати найідеальніший колір, користувачам достатньо визначити його через супутній додаток. Палітра в додатку виконана в стилі Photoshop. Колір вибирається, дані про нього відправляються на ручку. Можна писати або малювати!

Вибір кольору на додатку Cronzy

Звучить це дуже круто. Однак, буває не так просто визначити потрібний колір з одним лише колірним кільцем. Тут на сцену виходить вбудований сканер. Замість того, щоб намагатися підібрати відтінок, ви просто можете махнути чарівною паличкою (ок, ручкою). Також використані кольори можна запам'ятовувати через додаток або обмінюватися з іншими користувачами збереженими відтінками.

Сканер Cronzy

Кольори змішуються прямо в ручці. На даний момент команда розробників займається калібруванням процесу змішування чорнила. Для того, щоб уникнути змішування кольорів при малюванні, досить буде просто очистити ручку, провівши пару ліній.

Коли чорнило висихає, його можна швидко замінити. Нове чорнило одного кольору буде коштувати близько 2 $. Його вистачить на те, щоб провести без змішування лінію довжиною в 500 метрів. В цілому вартість чорнила буде варіюватися, біле може обійтися користувачам набагато дорожче.

Ручка Cronzy

Вбудована батарея на одній повній зарядці дозволить вам малювати протягом 7 годин. Заряджається через док-станцію. За розмірами ручка Cronzy вийшла набагато більша, ніж стандартна кулькова. Вона 170 мм у висоту і 13.5 мм в діаметрі. Важить 95 грам.

Зараз розробники ручки збирають кошти на її виробництво через Indiegogo. Проінвестувавши 139 $ , ви отримаєте саму Cronzy, два набори картриджів з чорнилом і футляр. Відправляти за попереднім замовленням планується з травня 2017 року.

Оцініть матеріал
(90 голосів)

Залишити коментар