Розумний годинник Polar M600 для фітнесу

Компанія Polar на ринку фітнес-трекерів відома вже дуже давно. Вона почала виробляти бездротові монітори серцевого ритму, що носяться, ще з 1982 року. Тепер компанія вирішила заглибитися у виробництво розумних годинників. І представила годинник на системі Android Wear, укомплектований останніми оптичними моніторами серцевого ритму, а також вбудованим GPS.

В Polar розраховують, що комбінація їх послужного списку на ринку фітнес-моніторів з Android Wear дозволить девайсу M600 стати конкурентоспроможним поруч із фітнес-браслетами від Garmin або Fitbit. А заодно позмагатися з моделями розумних годинників, орієнтованих на спортсменів, серед яких Moto 360 Sport і лінійка Sony Smartwatch.

Годинник Polar M600

На додаток до GPS і оптичного серцевого монітора модель Polar M600 отримала 4 Gb внутрішньої пам'яті для зберігання всіх даних з твоїх пробіжок, а також для того, щоб користувачі змогли записувати і прослуховувати свою улюблену музику, не з'єднуючись зі смартфоном. Годинники розроблені для постійного носіння, серед функцій є відстеження сну, тренувальні програми та веб-сервіси.

Polar M600

Категорія водонепроникності — IPX8, M600 розроблений так, що користуватися ним можна навіть під час плавання або занурення з аквалангом. Дисплей діагоналлю 1,3 дюйма, на корпусі є додаткові фізичні кнопки для швидкого управління годинником під час занять спортом. Батарея на одній зарядці проживе 48 годин, якщо годинник з'єднаний з пристроєм на системі Android, 24 години при з'єднанні з iPhone і 8 годин на GPS-режимі.

Фітнес-годинник Polar M600

Більшість фітнес-трекерів з тачскріном працюють під операційною системою виробника, як, наприклад, Garmin Vivoactive HR. Використання системи Android Wear дає змогу через Polar M600 працювати з системами Google: здійснювати голосовий контроль, відповідати на повідомлення і завантажувати додатки, розроблені спеціально під цю систему. Однак, у Polar може з'явитися деяка конкуренція в найближчому майбутньому. Наприклад, якщо компанія New Balance випустить, як і обіцялося, свій фітнес-годинник на Android Wear.

Модель M600 буде доступна по всьому світу пізніше в цьому році, стартова ціна   — 329.90$. Годинник буде продаватися в чорному або білому кольорі, також в перспективі в продажу з'явиться червоний змінний браслет.

Оцініть матеріал
(3 голосів)

Залишити коментар