Ticwatch 2 - чудовий розумний годинник, що підірвав Kickstarter за 3 дні

Тебе не вражає перспектива покупки розумного годинника або ти вже був розчарований можливостями Apple Watch або одного з Samsung Gear? Не тебе одного. Але тут з'явився ще один варіант, який як мінімум варто розглянути.

Китайська компанія Mobvoi ще в минулому році представляла свої Ticwatch. І вже тоді годинник вражав. Але засмучувало тільки одне — він не був доступним за межами Китаю. Тепер компанія вирішила висунутися на світовий ринок. І виставила англомовну версію годинника на Kickstarter. Кампанія вийшла більш ніж успішною. Всього лише через 10 хвилин після старту кампанія відбила фонд в 50 000 $. А через три дні   — перетнула кордон в 500 000 $.

Розумний годинник Ticwatch 2

Годинник оснащений системою розпізнавання голосу. Для того, щоб отримати інформацію про погоду, знайти поблизу ресторани, зробити дзвінок або відповісти на повідомлення, досить просто сказати "Окей, Тіко". Управляти системою і додатками можна також через дотик до екрану, все дуже легко промотувати завдяки цікавому кубічному інтерфейсу. А ось скролл, збільшувати зображення і вибирати щось ще простіше  — навіть не доведеться торкатися до екрану, для цього є спеціальна сенсорна панель збоку.

Розумний годинник Ticwatch 2

Для управління також додана жестова система. Щоб зробити швидкий дзвінок або отримати доступ до голосового управління, досить просто струснути зап'ястям. А щоб переключити треки в плейлисті — пару раз стукнути кісточкою пальця по корпусу годинника. Це може значно полегшити життя тим, у кого немає ні часу, ні бажання на те, щоб намагатися переключитися між треками або додатками, тикаючи пальцем в крихітний екран.

Розумний годинник Ticwatch 2 на руці

Пристрій оснащений корисними сенсорами і додатками для фітнесу. Є монітор серцевого ритму, що працює в режимі реального часу, GPS-навігатор, лічильник швидкості і відстані, яку ви пройшли або пробігли. Синхронізувати Ticwatch 2 можна зі смартфоном або Google Fit для того, щоб отримувати більше даних про свої заняттях спортом. Та й бездротові навушники з Bluetooth до годинника можна прив'язати.

Більше додатків можна буде скачати в Ticwear App Store. Також на даний момент компанія шукає розробників, які зможуть написати для годинника повноцінні англомовні програми.

Зараз оформити попереднє замовлення на цей годинник можна через Kickstarter. Обійдеться він вам у 139$ і вище. Почати відправку планують до вересня по всьому світу.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар