Смартфон Samsung Galaxy Note 7

Здійснилося. Смартфон Galaxy Note 7 нарешті виходить. Новий високотехнологічний фаблет від Samsung в цьому році отримав стриманий дизайн, який можна порівнювати з минулорічним варіантом. Однак, за функціоналом він практично не змінився.

Дисплей нового фаблета — 5.7 дюйма в діагоналі. У комплекті йде стилус S Pen. В Samsung стверджують, що цей стилус став більш чутливим (чутливість підвищили в два рази). І завдяки йому користувачі зможуть освоїти кілька нових трюків. Наприклад, відразу робити гіфки з відео, що переглядається. Так, це дуже важливо.

Samsung Galaxy Note 7

Ще одна нова функція, не менш важлива ніж створення гіфок, це перший сканер сітківки ока на смартфоні від Samsung. Ви можете використовувати його замість сканера відбитка пальця. Або навіть разом з ним. Сканер відбитка, само собою, є вже вбудований. Наскільки добре йдуть справи зі сканером сітківки ока дізнатися вийде тільки тоді, коли фаблет з'явиться на полицях магазинів. Тому що сканер все ще може бути не важливим елементом безпеки системи, а трюком для вечірки.

Смартфон укомплектований восьмиядерним процесором Exynos. Але в США буде виходити з процесором Snapdragon 820 під кришкою. Також Galaxy Note 7 отримав 4 Gb оперативної пам'яті і 64 Gb вільного простору. Розширити пам'ять можна, вставивши microSD до 256 Gb.

Смартфон Samsung Galaxy Note 7

Новий Note 7 захищений від попадання в воду на глибину в півтора метра на 30 хвилин. Але вирушати займатися разом з ним дайвінгом не варто. А ось бризки або потрапляння в раковину з водою він витримає. Стилус S Pen також захищений від попадання води.

З Note 7 компанія Samsung нарешті вирішила почати перехід на стандарт роз'єму USB-C для передачі даних і зарядки, відмовившись від звичайного microUSB. Задня камера   — 12 мегапікселів, така ж вражаюча, як на моделях S7 і S7 Edge. Вибрати можна буде фаблет чорного, срібного, золотого або блакитного кольору.

В минулому році виходила модель Note 5. Вона була дуже вражаюча. Скоріш за все, в Samsung вирішили перескочити за нумерацією з 5 на 7, щоб наблизити лінійку Note до лінійки S і S Edge. А може, нумерацію змістили для того, щоб наблизитися до майбутнього iPhone 7, невідомо.

По всьому світу продаж Note 7 почнеться з 19 серпня. Стартова ціна оголошена в 800 $ .

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар