Прототип телефону iPhone 7 Plus

Прототипи й макети нового iPhone 7 вже з'являлися в мережі неодноразово. Але в Apple планують випустити в наступному місяці не тільки iPhone 7. Модель iPhone 7 Plus (або Pro, як багато хто вже називає цей смартфон) може виявитися ще більш спірною, ніж базова. Прийшов час зробити її неофіційний огляд.

Plus або Pro, не має значення. Смартфон буде, само собою, за розміром більший, ніж базовий iPhone 7. Але якщо головною відмінністю між iPhone 6 та iPhone 6 Plus був саме розмір, то у випадку з "сімками" різниця буде помітна навіть за функціоналом і можливостями.

Найбільш очевидним з того, що ми можемо помітити зараз, став набагато більший виступ задньої камери. Там тепер є місце аж для двох лінз. Як саме в Apple планують розіграти цю карту, поки невідомо. Це будуть просто даремні перипетії, як ранні камери з дуальними сенсорами? Може, вона отримає монохромний сенсор в парі з RGB, як на Huawei P9? Або в Apple хочуть викотити щось зовсім незвичайне для свого iPhone типу проекту Tango від Google , спрямованого на аугментовану реальність? Незалежно від того, що з цього вийде, нова фішка буде коштувати грошей. А ще збільшить ступінь хитання (яка на 6 Plus і так була сильна) смартфона на рівній поверхні. Хоча, добре, це як раз не смертельно.

Далі розташовані вже знайомі нам по iPad Pro коннектори. А серед них і Smart Connector, призначення якого зараз ще не дуже зрозуміле. Але, можливо, в Apple планують розширити можливості підключення пристроїв і аксесуарів до своєї сімки.

Прототип iPhone 7 Plus

І, що найголовніше, цей стильний синій колір! На моделях iPhone ми його раніше не бачили. Одне тільки це колірне рішення в перспективі може залучити багато уваги до сімок. Також на прототипі ми бачимо, що лінії антени перенесли з кришки телефону на бічні частини, роблячи дизайн ще більш плавним і привабливим.

Звичайно, не можна забувати речі, про які ходили чутки досить давно. Так, по ходу, в Apple дійсно позбавляються від джека для навушників. Для багатьох шанувальників iPhone це буде болісно. Але Apple завжди була компанією, яка жорстко продавлює зміни. І не важливо, на краще вони будуть чи на гірше. Нам доведеться просто змиритися.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар