Sony Xperia XR (F8331) отримає яскраву обкладинку

Кажуть, що краса в очах людини, що дивиться. З цим складно сперечатися, особливо коли справа стосується дизайну смартфонів. Моделі смартфонів від Sony одного разу назвали стильними та елегантними. Але останнім часом вони спустилися в якусь яму зі своїми дизайнами.

Остання відома інформація про нову Sony Xperia F8331, ща зараз отримала назву Xperia XR, показує нам, як сильно розробники стурбовані саме дизайном. Як і слід було очікувати, це не те, на що могли сподіватися навіть найвідданіші фанати Sony. Мабуть, тільки за винятком можливої ​​появи нового кольору в лінійці смартфонів.

Якщо вірити Sony, лінійка Xperia вже потроху перебирається на новий дизайн. Але це в цілому якось сумнівно. Якщо, звичайно, виключити модель Xperia XA, що отримала екран з дуже тонкою рамкою. А ось злита Xperia XR дійсно зовні схожа на смартфон нового покоління від Sony.

Смартфон Sony Xperia XR

Згідно з інформацією від OnLeaks, з моделлю XR в Sony вирішили частково відмовитися від скручених країв, за які лінійка Xperia була відома. Частково — тому що правий і лівий край залишаються такими ж скрученими, як і раніше, тоді як верхній і нижній стають незвично плоскими. Варто відзначити, що бічні краї не настільки скручені, як у iPhone 6, але цього досить для того, щоб контрастувати з верхом і низом смартфона. Багато хто звинувачував Sony в копіюванні дизайну нових Lumia. Не дивно, але злиті фото дизайну Xperia XR ніяк це не спростовують.

Sony Xperia XR

Виділяється нова модель кольором. Синій колір темніший, ніж використовувані раніше на продуктах Sony. Але все одно світліше, ніж їх фіолетові відтінки. Виглядає колір непогано, але є ймовірність, що у Sony можуть бути з ним проблеми, якщо в Apple дійсно випустять новий iPhone 7 схожого синього відтінку.

У витоку немає ніякої інформації про технічні характеристики, крім підтвердження появи USB-C порту. Хоча, сьогодні ним нікого вже не здивувати. У минулих витоках говорилося про процесор Snapdragon 820 з 3 Gb оперативної пам'яті, фронтальною камерою на 13 мегапікселів і звичайною — на 21. Показати смартфон Sony планують вже у вересні.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар