Новини компанії Apple

Аргументи за і проти покупки БО Apple iPhone

Очевидна перевага покупки техніки Б/У - можливість заощадити від 20 до 50 відсотків від необхідної на новий пристрій суми. Подібна перспектива особливо актуально при придбанні телефону від іменитого бренду Apple, цінова політика якого не відрізняється демократичністю. У цій статті ми розберемо можливі підводні камені, з якими можна зіткнутися при бажанні заощадити.

Магнітний перехідник MagNeo для нових поколінь MacBook

В Apple раз у раз зрізають функції, до яких користувачі встигли звикнути. Абсолютно всі в курсі того, що власникам iPhone 7 доводиться стикатися з проблемою відсутності джека для навушників. Але не тільки лінійка смартфонів втратила важливу функцію. Перехід на USB-C роз'єми обрізає у ноутбуків MacBook і MacBook Pro можливість підключати кабель живлення MagSafe. Заповнити цей недолік вирішили розробники з Branch, представивши на Kickstarter магнітний перехідник MagNeo для USB-C, що дозволяє передавати дані й енергію, а також транслювати відео і аудіо.

Прототип телефону iPhone 7 Plus

Прототипи й макети нового iPhone 7 вже з'являлися в мережі неодноразово. Але в Apple планують випустити в наступному місяці не тільки iPhone 7. Модель iPhone 7 Plus (або Pro, як багато хто вже називає цей смартфон) може виявитися ще більш спірною, ніж базова. Прийшов час зробити її неофіційний огляд.

Роздуми на тему Apple Watch 2

Чого ж нам чекати від цієї новинки? На жаль, інформації про них поки не так вже й багато. Але знаючи як добре зарекомендував себе "розумний" годинник першого покоління, нам залишається чекати ще більших новаторських ідей від творців.

Підписатися на цей канал RSS