Новий Drive Dock від OWC отримав з'єднання USB 3.1

Виробник жорстких дисків і аксесуарів OWC представив оновлену версію свого Drive Dock. Це портативна станція, через яку можна підключити пару голих жорстких дисків під операційну систему Mac або Windows. Нова модель отримала перевагу у вигляді з'єднання USB покоління 3.1, що дозволяє читати інформацію з дисків зі швидкістю в 434 Мб/с і записувати з максимальною швидкістю в 406 Мб/с.

Більшість сучасних користувачів комп'ютерів сьогодні перейшли на зовнішні приводи або флешки. Голі жорсткі диски зазвичай не працюють за межами системного блоку. Але саме за допомогою станції Drive Dock ними можна й надалі користуватися, вставляючи в системник. Ви в будь-який момент зможете перенести на жорсткий диск дані або скористатися ним для бекапа.

Док станція для вінчестерів OWC Drive Dock

У новому Drive Dock є два слота, до яких можна підключити диски. Один в 2,5 дюйма, інший в 3,5. Коли док станцію підключено до комп'ютера, можна одночасно використовувати обидва жорстких, підключених на неї. Файли можна копіювати або переносити навіть між цими дисками, не використовуючи комп'ютер в якості проміжного девайса для зберігання даних. Також можна користуватися одним диском, а на інший в той же час щось записувати.

Зі швидкістю передачі даних, яку надає USB 3.1, док станція Drive Dock може бути корисна людям, які оперують великою кількістю файлів. Наприклад, фотографам, відеооператорам або музичним продюсерам. Додатковий голий жорсткий диск може використовуватися для обробки файлів і створення контенту. На нього можна буде моментально перенести файли з флешки фотоапарата або відеокамери, щоб не завантажувати пам'ять і практично не відриватися від творчого процесу.

Док станція для жорстких дисків Drive Dock

Кожен слот для диска забезпечений власним перемикачем і LED-індикатором. Індикатор дозволяє відразу зрозуміти, що диск підключений і використовується. Оновлену модель вже можна придбати за 90$ через розповсюджувачів товарів OWC. Якщо вам потрібна модель і з USB 3.1 і з входом Thunderbolt, витратити на станцію доведеться вже 248$.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар