Накопичувач My Passport дозволяє носити цілий Plex сервер у кишені

У Western Digital з'явилася нова лінійка накопичувачів для креативних користувачів і тих, хто просто робить багато контенту. Девайси назвали My Passport Wireless Pro, вони стали частиною серії WD Pro і являють собою переносні бездротові сховища даних з вільним простором до 3 TB. Представники компанії повідомили, що розроблено пристрої спеціально для "креативного суспільства". Так, наприклад, фотографи роблять величезну кількість фотографій і потребують того, щоб моментально перенести їх кудись з камери.

Управління пристроями можна здійснювати через безкоштовний мобільний додаток від WD, My Cloud для iOS і Android. Повідомляється, що працює додаток як з новими девайсами, так і з попередніми на лінійці. Додаток буде також підтримувати Adobe Creative Cloud. В WD говорять, що нові пристрої заодно будуть підтримувати роботу з операційною системою My Cloud OS 3 і Plex Media Server.

Накопичувач My Passport Wireless Pro

Пристрої My Passport, розроблені для фотографів і тих, хто оперує великою кількістю контенту. Якщо ви не хочете постійно тягати з собою провідний жорсткий диск, вони відмінно вам підійдуть. Закачувати дані на пристрої (і назад з них) можна буде через Wi-Fi з'єднання. Підійде My Passport Wireless Pro і для того, щоб робити сейви з камер та інших девайсів. Контент для подальшої роботи з ним по Wi-Fi можна переправити на ноутбук або ж інший девайс.

Western Digital My Passport Wireless Pro

Користуватися новими накопичувачами My Passport Wireless Pro можна і без Wi-Fi з'єднання. Дані без проблем можна передавати через порт USB 2.0 або скидати на SD-накопичувач. Диски оснащені вбудованою батареєю, без підзарядки вільно пропрацюють 10 годин. Використовувати їх можна і в якості додаткового зарядного пристрою для камер або смартфонів.

My Passport Wireless Pro

Пристрої вже доступні для замовлення через компанію Western Digital і деяких постачальників, що працюють безпосередньо з виробником. Вартість девайсів My Passport Wireless Pro варіюється від 229.99 $ (версія в 2 TB) до 249.99 $ (3 TB вільного простору). Гарантія від виробника лімітована, обмежується двома роками. Працювати накопичувачі будуть як із системами Mac, так і з PC.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар