Трансформер Infinity: One - кожній дитині по ноутбуку

Уявіть ноутбук-трансформер, розроблений спеціально для дітей. Досить потужний для навчання і розваг. Досить міцний для того, щоб витримати багато. І досить дешевий, щоб його могли дозволити собі багато сімей, навіть не самі процвітаючі. Всім цим характеристикам відповідає трансформер Infinity: One.

Навряд чи ви багато людей чули про ініціативу "One Laptop Per Child" ("ноутбук кожній дитині") або OLPC останнім часом. Але саме завдяки цій програмі, а також її партнеру One Education і з'явився на світ цей трансформер. Потужний, простий, стильний і дешевий ноутбук для дітей в бідних країнах. Раніше від цієї програми вже виходив подібний ноутбук, але Infinity: One, представлений в Австралії, більший і потужніший минулої моделі.

Відправка за попереднім замовленням для нової моделі намічена вже на серпень. Вартість оголошена в 230 $. Нинішня вартість моделі-попередника значно нижча і становить всього 100 $.

Ноутбук Infinity One для дітей

Ноутбук-трансформер отримав привабливий дизайн, його корпус виконаний з безпечного для дітей пластику зеленого і білого кольорів. Дисплей діагоналлю в 10 дюймів. З попередньою моделлю пристрій дуже ріднить зовнішній вигляд, але, на жаль, можливість зробити його модульним і підстроїти під себе, розробники прибрали. Але ж унікальною минулу модель робило саме це.

Ноутбук Infinity One для дітей

Трансформер працює на системі Windows 10, оснащується процесором Atom з частотою в 1,9 GHz, 2 Gb оперативної пам'яті та 64 Gb вільного простору на жорсткому диску. Тачскрін нового дитячого ноутбука знімається та може використовуватися в якості планшета. На додаток до нього йде зручний стилус. Батарея без додаткової підзарядки працює упродовж 10 годин.

Партія ноутбуків Infinity One для дітей

З минулою моделлю у One Education були проблеми. Але не в плані заліза, програмного забезпечення або дизайну. Спочатку замовити можна було тільки цілу партію пристроїв для подальшого поширення. На Infinity: One можна оформити як вільне передзамовлення через сайт, так і в перспективі замовити один трансформер для своєї дитини, а не величезну партію.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

1 Коментар

  • -UREK
    -UREK Понеділок, 04 липня 2016, 16:48

    В школу бы нам такие наборчики... А то такое гомно, извините за выражение )))

    Коментувати

Залишити коментар