Ноутбуки трансформери

Пристрій Onyx Boox Typewriter поєднує в собі рідер на електронному чорнилі і ноутбук

Пристрої 2-в-1 типу планшетів-ноутбуків сьогодні дуже популярні. Деякі аналітики навіть розглядають їх як рятівників індустрії розробки персональних комп'ютерів. Але такий форм-фактор здається привабливим не тільки для розробників комп'ютерів. Він завойовує нішу простих планшетів з клавіатурами і навіть електронних книг. Так, ми не помилилися. Компанія під назвою Onyx International якраз анонсувала пристрій Onyx Boox Typewriter, яке представляє собою ноутбук-трансформер на електронних чорнилі.

Трансформер Infinity: One - кожній дитині по ноутбуку

Уявіть ноутбук-трансформер, розроблений спеціально для дітей. Досить потужний для навчання і розваг. Досить міцний для того, щоб витримати багато. І досить дешевий, щоб його могли дозволити собі багато сімей, навіть не самі процвітаючі. Всім цим характеристикам відповідає трансформер Infinity: One.

Dell Inspiron 17 7000 став першим великим ноутбуком-трансформером

На виставці Computex 2016 розробники Dell представили кілька нових моделей ноутбуків, включаючи свій перший сімнадцятидюймовий ноутбук-трансформер. Ця модель стає солідним поповненням в сімействі Inspiron. Якщо трансформер з діагоналлю екрана в 17 дюймів це не те, що ви шукайте, то у Dell в лінійці 7000 є ще варіанти з діагоналлю в 13 і 15 дюймів. Та й інші лінійки (3000 і 5000 серії) на виставці були продемонстровані.

Ультрабук Latitude 12 7000 від Dell

На світовій виставці електроніки компанія Dell представила своє останнє творіння у сфері розробки ноутбуків - Dell Latitude 12 7000. До пристрою можна приєднувати / від’єднувати монітор, що переводить його в розряд «три в одному». Досить великий дисплей в 12,5-дюймів з підтримкою активного пера і роздільною здатністю 3840 на 2160 точок (доступно для топ версій).

Новий компактний ноутбук-трансформер Acer Aspire R11

Останнім часом компактні ноутбуки-трансформери користуються великою популярністю. У зв'язку з цим компанія Acer анонсувала випуск своєї найменшої і бюджетної моделі Aspire R11, яка працює на базі Windows.

Підписатися на цей канал RSS