Ергономічна миша нагадає тобі про необхідність зробити перерву

Якщо ти користуєшся комп'ютерною мишею на постійній основі, ти розумієш, що її використання протягом декількох годин може викликати дискомфорт. Новий краудфандінговий проект просить про допомогу для того, щоб вивести на ринок нову ергономічну комп'ютерну мишу. Ти будеш тримати її в нейтральній позиції, а візуальні сигнали будуть повідомляти тобі про те, що пора зробити перерву та перепочити від роботи.

Дивлячись на мишу R-Go Break, відразу стає зрозуміло, що це не звичний нам комп'ютерний дизайн. Твоя рука, коли ти використовуєш звичайну мишу, неприємно викривляється. R-Go Break дозволяє тримати її нейтрально, але не як джойстик. Розробники повідомляють, що пересування девайса рукою, а не зап'ястям допоможе значно знизити стрес для кисті.

Миша R-Go Break

Що значно (і візуально) відрізняє пристрій R-Go Break від інших девайсів на ринку, так це те, що він покликаний задушити в зародку звичку без перерви сидіти з мишкою в руках. На його корпусі розташований LED-індикатор, який світиться зеленим, помаранчевим або червоним кольором. При зеленому ти можеш спокійно працювати. Помаранчевий означає, що час взяти невелику перерву. Червоний говорить про те, що все дуже погано і ти засидівся.

Ідея розробки миші R-Go Break полягає в тому, щоб привчити користувачів робити регулярні короткі перерви. Таким чином знімається перенапруження сухожиль і м'язів зап'ястя та й усієї руки. Перевантаження не трапиться, якщо ти будеш прислухатися до свого розумного девайсу, який в комбінації з ергономічним дизайном може значно допомогти твоєму здоров'ю. Тунельний синдром від постійної роботи з комп'ютерною мишкою тебе точно не порадує.

Пристрій R-Go Break проводовий, оснащений двома основними кнопками і коліщатком для прокручування сторінки. Чутливість девайса регульована, доступні пристрої з 500, 1000, 1800 і 2500 DPI.

До речі, девайс R-Go Break зараз розроблений виключно для користувачів, що працюють з мишею правою рукою. Однак, розробники розглядають можливість створення такого ж пристрою і для шульги. Реліз ліворукої миші намічений на 2017 рік (якщо модель взагалі буде користуватися популярністю).

Проект відкритий на краудфандінговому майданчику Indiegogo, розробникам до наступного місяця потрібно зібрати 20 000$ на виробництво. Вартість R-Go Break оголошена в 49$. Якщо все піде за планом, відправка девайсів за попереднім замовленням з краудфандінга стартує вже у вересні.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

1 Коментар

  • DeatH
    DeatH Середа, 22 червня 2016, 22:15

    Похожа на какого то кита и по моему какая то хрень. Двигать всей рукой энергетически затратней.

    Коментувати

Залишити коментар