Vensmile K8 поміщає комп'ютер всередину гнучкої клавіатури

Ми вже зустрічали звичайні клавіатури, всередині яких ховався мініатюрний комп'ютер. А ще зустрічали купу різних клавіатур, що згортаються і складаються, призначених для забезпечення нам мобільності. Але щоб в гнучку клавіатуру було заховано комп'ютер? Ось це щось новеньке! І саме такий девайс намагається почати продавати компанія Vensmile. Назвали його просто — K8. І жаліти нам залишається тільки про те, що в цій гнучкій клавіатурі ніде не ховається ще й портативний монітор.

Ідея створення кишенькового комп'ютера, звичайно, не нова. Спроб створити саме комп'ютер, який не просто смартфон, робилося вже безліч, як маловідомими компаніями, так і гігантами типу Intel. Проблема тут завжди в тому, що для комп'ютера потрібно багато всього — монітор, клавіатура, миша. Просто так в кишені все це носити ніхто не стане. Та й якщо там, де ви збираєтеся засісти з кишеньковим комп'ютером, немає ні телевізора, ні монітора, то удача не на вашому боці.

Vensmile K8

З Vensmile K8 наявність телевізора або монітора в приміщенні, де ви будете його використовувати, необхідна. Але у цієї моделі є одна значна перевага перед усіма попередниками. В одному кишеньковому девайсе вже включені PC, клавіатура і миша. Так-так, миша теж. Тому що на пристрої вже є комп'ютерний тачпад на верхній частині коробки, яка сама по собі і є ваш PC.

Так, він компактний, але не варто робити негативні висновки тільки виходячи з розміру. Насправді всередині нього стоїть процесор   Intel Atom x5-Z8300, він забезпечений 4 Gb оперативної пам'яті і 64 Gb внутрішньої, яку можна розширити ще на 32 Gb. Є тут вхід для HDMI-кабелю, розрахований на роботу з роздільною здатністю в 4K і навіть VGA-порт, але тільки на 1080p. Є порт USB 2.0 і слот для USB 3.0. І, само собою, тут є Bluetooth і можливість підключитися до Wi-Fi мережі.

Клавіатура Vensmile K8

А ось клавіатура тут навпаки найменш цікава і навряд чи когось здивує. Вона складана, гнучка, водонепроникна. Як і більшість подібних їй.

Комп'ютер в клавіатурі Vensmile K8 вже доступний для оформлення замовлення на нього, відправка почнеться пізніше вже в цьому місяці. Обійдеться такий гаджет всього у 200$. Як з ним йтимуть справи на практиці, покаже час. Але, не виключено, що він зможе стати непоганим варіантом запасного або ж комп'ютера для відрядження.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар