Пристрій Envavo Heatbuff обігріє ваші руки над клавіатурою

Коли вдома або в офісі холодно, час, проведений за комп'ютером стає справжнім випробуванням для ваших пальців. Можна натягнути теплі шкарпетки і врятувати від холоду ноги, можна повністю закутатися в ковдру. Але руки не сховати в рукавички, щоб грати або працювати за клавіатурою: незручно і непрактично. Тому двоє винахідників з Данії створили пристрій Envavo Heatbuff. Це компактний обігрівач, який ставиться перед вашою клавіатурою і гріє вам руки. Саму клавіатуру він ніяк не зачіпає, та й перегріви всього комп'ютера виключені.

Суть пристрою в тому, що воно використовує інфрачервоні короткі хвилі для підтримки тепла ваших рук. Воно розроблено так, щоб підтримувати температуру в приємному діапазоні в 20-30 градусів за Цельсієм без будь-якого впливу безпосередньо на клавіатуру або сам пристрій. Тобто, ви в будь-якому разі не обпечеться собі руки, навіть якщо торкнетеся обігрівача або просуває руки під нього.

Обігрівач для клавіатури Envavo Heatbuff

Розробники стверджують, що користувач зможе повернути   Envavo Heatbuff під тим кутом, який здасться найбільш зручним. Однак, ми не впевнені, що тепла вистачить ще й на ту область, де у вас розташована комп'ютерна миша. Девайс енергоефективний. Він підключається безпосередньо до джерела живлення, працює в межах між 2 і 300 ват. Також розробники кажуть, що працює пристрій тихо, підключається-відключається швидко. Його легко буде переносити з собою, якщо виникне така потреба.

Обігрівач Envavo Heatbuff

Ідея створити   Envavo Heatbuff прийшла розробникам в той час, коли вони програвали в онлайн-грі Counter Strike через холодні пальців. Але підійде цей пристрій, звичайно, не тільки завзятим геймерам, але і офісним працівникам, художникам, професійним кіберспортсменом, людям з поганою циркуляцією крові або артритом. Та й взагалі будь-яким користувачам комп'ютера, у яких мерзнуть руки.

Envavo Heatbuff

Гроші на виробництво пристрою Heatbuff збираються на краудфандінговой платформі Kickstarter. Мінімальною мети в 11 000$ кампанія вже досягла, а попереду ще близько трьох тижнів на збори. Мінімальні ціни на пристрої на Kickstarter йдуть від 72$, відправка намічена на грудень 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар