Aijia Pro від Delong Pro Robot - високотехнологічна помічниця по дому

Друге покоління роботів від Delong Pro Robot отримало назву Aijia Pro. Це високотехнологічне малятко вміє змінювати вираз обличчя і здатне спілкуватися з власником, використовуючи функцію голосу.

Робот конектиться із розумним пристроєм по Bluetooth і керується за допомогою спеціального додатку. Він може пересуватися по будинку і транслювати картинку, яку бачить перед собою, а кут огляду дорівнює 360 градусам. Тобто, навіть перебуваючи далеко, можна перевірити обстановку або рідних, які залишилися вдома. Більш того, за допомогою смартфона можна зробити фото і зберегти його.

Aijia Pro від Delong Pro Robot – високотехнологічна помічниця по дому

Ще робот може бути помічником з безпеки вдома, оскільки здатен виявити несанкціоноване проникнення в будинок або переміщення об'єктів, можливо переривання або зупинку відеосигналу. Виявивши одне з вищевказаних порушень, Aijia відправить сигнал тривоги на мобільний власника, при цьому вираз її обличчя знову зміниться.

Aijia Pro від Delong Pro Robot – вираз обличчя робота

Якщо в комплекті Aijia є версія бездротової підзарядки, то при зниженні ресурсу батареї менше 10%, робот змінить вираз обличчя і самостійно піде до зарядного пристрою, щоб підзарядитися. Така функція робота гарантує його роботу 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Вартість цього дива на kickstarter від 250 доларів.

Aijia Pro від Delong Pro Robot – зарядка батареї

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар