Лазерний проектор ProBeam стане першим у своєму роді від LG

В LG повідомляють, що їх перший лазерний проектор вельми портативний, легко з'єднується з Bluetooth-спікерами, а також досить яскравий, щоб використовуватися навіть при денному освітленні. Більш того, проектор ProBeam працює на операційній системі WebOS, що дає йому можливість отримувати доступ до тих же самим додатків, які запускаються на розумних телевізорах від LG.

Лазерні проектори замість ламп для освітлення використовують, як зрозуміло з їх назви, лазери. Ця технологія ще тільки розвивається, але вже зараз з нею можна домогтися роздільної здатності 4K і більш короткої відстані від проектора до поверхні трансляції. Такі проектори виходять дешевшими, не вимагають заміни ламп, працюють довше і надають зображення більш високої якості.

Лазерний проектор ProBeam

Технічно першою спробою вступити на ринок лазерної проекції у LG була система Hecto Laser TV, але для неї був потрібний спеціальний екран для проектування зображення. Модель ProBeam більше наближена до традиційного проектора, тому що проектувати картинку може на будь-яку поверхню.

Проектор ProBeam надає 2 000 люменів яскравості. Це дозволить використовувати його в кімнаті при денному освітленні. Або навіть на вулиці на задньому дворі. Роздільна здатність зображення, як і у більшості сучасних світлових проекторів з лампами, буде FullHD.

Проектор LG ProBeam

Проектор важить лише 2,1 кг, він досить компактний для того, щоб підхопити його однією рукою. Його легко можна буде носити з собою, щоб дивитися фільми з друзями або спортивні ігри у великій компанії де завгодно. В LG припускають, що він підійде навіть для туристичних походів, однак, ще немає ніякої інформації про його потужність і час роботи на одному заряді батареї.

Бездротовий зв'язок з іншими розумними девайсами забезпечується за допомогою Miracast, а система, названа Sound Sync Adjustment забезпечує синхронізацію аудіо з Bluetooth-спікерами або навушниками. Для навігації по меню управління девайсом використовується LG Magic Remote Control.

LG ProBeam

ProBeam виглядає просто і стильно, він легко впишеться в будь-який інтер'єр. І, будучи вельми тонким пристроєм, він стоїть рівно і чітко в одній позиції, на відміну від багатьох інших домашніх проекторів. Дебют LG ProBeam станеться на CES 2017, до якої залишилося всього нічого. Про доступність і ціну пристрою поки нічого невідомо.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар