Лінійка проекторів LG Minibeam поповнилася двома новими моделями

Сучасні проектори, які використовуються в конференц-залах і для створення домашніх кінотеатрів, досить компактні і працюють на менших дистанціях. А ще вони коштують недорого, що дозволяє охопити більш широкий ринок. І компанія LG вже вступила на це поле з лінійкою Minibeam. Яка тепер оновлюється двома моделями на батареях. Це Ultra-Shot Throw (UST) PH450U і більш компактний проектор PH150G.

Проектор LG Minibeam

Модель PH450U можна встановити на відстані 33 см від поверхні, на яку буде транслюватися відео. Зображення виводиться з діагоналлю 80 дюймів з роздільною здатністю в 720p. Заряду батареї вистачить на 2,5 години. Цього вистачить на те, щоб переглянути цілий фільм. Але ось з переглядом якогось "Володаря Кілець" Пітера Джексона можуть виникнути проблеми. LED-лампа пристрою дає яскравість 450 люменів, коефіцієнт контрастності 100 000: 1, вистачить її на 300 000 годин, згідно із заявою LG.

Проектор LG Minibeam PH450U

Роздільна здатність у цій моделі, звичайно, не вражає. Однак, наявність батареї і коротка відстань до поверхні показу роблять її конкурентоспроможною. А якщо вам недостатньо стіни, то проектувати зображення можна буде на підлогу, стіл або будь-яку іншу горизонтальну поверхню. Пристрій виведення зображення можна приєднати до проектору за допомогою USB або HDMI кабелів. Девайс сумісний з кабелем MHL, так що через HDMI можна буде з'єднати його також зі смартфоном або планшетом, а не тільки з телевізором або комп'ютером. Завдяки можливості Triple Wireless від LG через пристрій можна буде переглядати відео або слухати аудіо-записи навіть без проводів, підключаючи його просто через Bluetooth або Wi-Fi-з'єднання.

Проектор LG Minibeam PH150G

Друга модель, PH150G, підключається такими ж способами, що і PH450U. Але вона компактніше за розмірами приблизно наполовину. Розміри становлять 11,5 х 11,5 х 4,5 см, важить проектор 450 г. Комплектується він тією ж батареєю, яка працює протягом 2,5 годин без підзарядки. Але яскравість знижена до 150 люменів, та й відстань для проекції потрібна більша.

Модель PH450U буде доступна в Європі та Північній Америці вже у вересні за ціною в 649.99 $, тоді як модель PH150G вирушить підкорювати ще й Азію за ціною в 349.99 $. Коли проектори будуть доступні в інших регіонах, поки невідомо.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар