Проектор VPL-VZ1000ES від Sony пропонує роздільну здатність 4K з короткої відстані

Компанія Sony продовжує розширювати свою лінійку пристроїв для створення домашнього кінотеатру. Новим девайсом став проектор VPL-VZ1000ES. Цей проектор здатний проектувати відео з роздільною здатністю 4K, сумісний з HDR і встановлюватися може на невеликій відстані від стіни. Він відтворює відео в співвідношенні сторін 16:9 розміром в 254 см, коли розташовується на відстані всього лише 15 см від поверхні (найчастіше стіни) для проектування. Він стане відмінним домашнім варіантом для створення кінотеатру, навіть якщо у вас немає можливості виділити під влаштування системи окрему кімнату.

Проектор Sony VPL-VZ1000ES

Сам девайс досить масивний. Важить 35 кг, за розмірами 92.5 x 49.4 x 21.9 см. Так, це не крихкий домашній пристрій, який без проблем можна тягати із собою. Але навіть в невеликій кімнаті його можна буде зручно розташувати - так, що навіть особливої уваги на себе він не звертатиме.

Майк Фасуло, президент і COO Sony Electronics, каже:

—   VPL-VZ1000ES Ultra-Short Throw зможе радикально змінити умови гри в середовищі систем домашніх кінотеатрів. Багато хто хоче отримати екран побільше, але не у всіх знайдеться для нього простір. Sony дозволяє вбити двох зайців відразу, пропонуючи світові нове покоління проекторів з ультра-короткою відстанню. З VPL-VZ1000ES від Sony стало можливим отримати дисплей діагоналлю в 100, а то і в 120 дюймів з якістю відео 4K HDR прямо у вітальні без необхідності виділяти для нього окрему кімнату.

Sony VPL-VZ1000ES

Світловим джерелом проектора став лазер Z-Phosphor, здатний генерувати світловий потік в 2 500 люменів. У Sony стверджують, що цей проектор поєднує в собі технічне диво системи SXRD з лазерним світловим джерелом, що дозволяє найбільш чітко відображати всі найяскравіші і затемнені точки зображення формату HDR.

Проектор VPL-VZ1000ES

Ціна на проектор VPL-VZ1000ES оголошена в 25000$. Доступний він буде вже в квітні 2017 року. Але продавці, які співпрацюють з Sony, вже зараз можуть оформляти на нього попередні замовлення. А якщо вам здається, що можна обійтися і без такого дорогого проектора, можете звернути увагу на більш скромний за технічними характеристиками (та й за розмірами) Minibeam від LG.

Галерея зображень

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар