Камера PENTAX K-70 для роботи в будь-яких погодних умовах

Люди сьогодні все більше стурбовані бажанням знімати на камеру швидкоплинні моменти, щоб потім переглядати фото і згадувати з посмішкою. Смартфони, само собою, стають в цій справі найзручнішими, але не завжди кращими. Високотехнологічні камери все одно їх обставлять. Ось тільки не кожну камеру можна постійно тягати з собою. Нова камера PENTAX K-70 від Ricoh була розроблена спеціально для вирішення цієї проблеми. Ця камера, не дуже примітна на вигляд, здатна робити знімки навіть в тих умовах, де не кожна людина зможе вижити (ну, практично).

Камера PENTAX K-70

Камера захищена від впливу вологи і пилу, вона відмінно функціонує за умов в -10 градусів за Цельсієм. Найголовніше — вона може працювати при важких погодних умовах. Новий дизайн дозволяє нормально тримати її в руці, кнопки управління розташовані зручно, користуватися камерою можна навіть в рукавичках. LCD-дисплей можна відрегулювати так, що працювати з камерою без проблем вийде навіть в умовах підвищеної яскравості.

Фотокамера PENTAX K-70

На цьому гідності фотоапарата PENTAX K-70 не закінчуються. Вона надає найбільш просунуті можливості зйомки, будучи розроблена з використанням останніх технічних досягнень компанії. Камера укомплектована сенсором в 24.24 мегапікселя з екстра-високим ISO рівнем в 102,400. Модель оснащена найпершою системою Hybrid AF для PENTAX разом з фазово синхронізованою площиною знімка і розпізнаванням контрастності. Також вперше для PENTAX модель K-70 не відключили AF-систему при переході на запис відео в HD-форматі.

Фотоапарат PENTAX K-70

Інші корисні можливості камери містять у собі оптичний відошукач з діапазоном огляду приблизно в 100 градусів, супершвидкісний затвор з максимальною швидкістю в 1/6000 секунд, вбудований бездротової LAN-модуль (локальна мережа) для контролю девайса через смартфон користувача, а також можливість записувати якісні відео-ролики в HD-форматі.

Фотоапарат PENTAX K-70

Модель PENTAX K-70 буде продаватися за ціною в 649,95$. Інформація про те, коли вона з'явиться у відкритому продажі, буде доступна в липні.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар