GoHawk - система буквального мовного контролю камери GoPro

Залежно від того, що і як ти знімаєш, часом буває дуже складно моментально натиснути на старт або паузу на твоїй камері GoPro. Тому багато користувачів переходять на додаток з управління GoPro для смартфона або на бездротовий контролер, що кріпиться на зап'ясті. Однак, і додаток, і контролер все одно вимагають ручного управління. Пристрій GoHawk дає можливість управляти камерою без рук. Взагалі. За допомогою рота.

Девайс являє собою додатковий модуль, який кріпиться до задньої частини камери.

GoHawk кріпиться до задньої частини камери

Працює GoHawk від батареї камери, оснащений трьома портами   — одним для гнучкого кабелю з підсвічуванням, одним для сторонньої USB-батареї або AC-адаптера (вам потрібно вибрати щось одне), одним для перемикача запису. Перемикатися можна кусаючи, торкаючись язиком або все ж натискаючи рукою на кнопку управління.

GoHawk оснащений трьома портами

При використанні пристрою GoHawk, кабель з підсвічуванням (LED-індикатор) можна розмістити там, де він буде найбільш зручно відрізнятися. Наприклад, на Візор шолома. Кабель-індикатор буде світитися блакитним, поки камера знаходиться в стані спокою і нічого не записує. Колір індикатора зміниться на червоний, коли буде активовано режим відеозапису. Горіти червоним індикатор буде все той час, поки ви пишете своє відео.

GoHawk

Варто зауважити, що управляти пристроєм GoHawk дійсно дуже просто. Ви зупиняєте або починаєте запис відео, закусивши зубами пристрій управління, вставлений в рот. Для управління його можна навіть просто торкнутися язиком. А якщо вам це здається незручним або неестетичним, тоді так і бути, ви можете торкатися його пальцем. При цьому управління камерою за допомогою кнопок на її корпусі також залишається можливим.

Модуль GoHawk

Пристрій GoHawk виставлено на Kickstarter. За 170$ ви зможете оформити попереднє замовлення на пристрій, керований прикушенням або дотиком язику. Пристрій, що управляє дотиком пальця, обійдеться дешевше, в 131 $. Так, це три різних варіації моделі, вам залишається тільки вибрати ту, яка здасться найбільш зручною. Якщо збори на Kickstarter пройдуть за планом, пристрої почнуть розсилатися вже у вересні.

GoHawk

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар