Відеоняня Nanit вивчає схеми сну вашої дитини

Пристроїв, що моніторять сон вашої дитини, з'явилося безліч. Але більшість з них потрібно прикріпити на тіло малюка. Пристрій Nanit, проте, працює за іншим принципом. Це безконтактна система, яка встановлюєтья над головою дитини. Вона використовує камеру і систему машинного навчання, щоб запам'ятати і прорахувати індивідуальні схеми сну малюка.

Nanit 1

В залізі відеоняні Nanit немає нічого екстраординарного. Вона використовує камеру нічного бачення з роздільною якістю HD, яка кріпиться до підставки. А підставку можна в свою чергу прикріпити над ліжечком дитини так, щоб камера була направлена ​​чітко на неї. Пристрій також оснащений вбудованим підсвічуванням, здатний автоматично програвати записи природних звуків або білого шуму (який, як показали дослідження, допомагає людям краще спати), а заодно збирає дані по кімнаті, такі як температура і вологість повітря.

Nanit 2

Система Nanit, використовуючи комп'ютерний зір, аналізує, як багато дитина рухається уві сні і яким чином. Порівнюючи нічну поведінку дитини з вивченими індивідуальними схемами сну, система надаватиме батькам дані про те, наскільки добре їх малюк спить.

Батьки отримують щоденний звіт про нічний сон дитини через додаток для iOS або Android. У звіті містяться дані про схеми сну, моменти, коли батько заходив провідати дитину, моменти засипання і точну кількість годин сну. Ту ж саму інформацію при бажанні батьки можуть отримувати і про денний сон свого малюка. Додатково можна переглядати записане відео, що показує моменти, в які дитина могла бути активна або неспокійна.

Nanit 3

Додаток може показувати відео з кімнати дитини в режимі реального часу, передаючи його з WiFi через камеру на смартфон. Також він може надсилати повідомлення, якщо дитина плаче або почала активно рухатися.

За попереднім замовленням відеоняня Nanit буде коштувати 279$, а коли вона вийде у вільний продаж, вже 349$. Користувачам можна буде заодно підписатися за 10$ на місяць (або 50$ за весь рік) на аналітичний сервіс, завдяки якому вони отримають набагато більше корисної інформації про своїх дітей.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар