D-Link представила нову домашню IP камеру для системи розумного будинку

Будинки стають все більш розумними. А з ними потенційні крадії та правопорушники. Ми продовжуємо покращувати наші електричні прилади, навіть побутові, але не можна забувати і про безпеку житла. На щастя, продавати заради домашньої безпеки нирку не доведеться. У D-Link представили нову 180-градусну камеру, модель DCS-8200LH, функціональну, надійну і доступну за ціною.

IP камера D-link dcs-8200lh

Нова модель від D-Link стала молодшою родичкою камери від цієї ж компанії, представленої в минулому році, моделі DCS-2630L. Камера значно відрізняється новим дизайном, але роздільна здатність отриманого відео нижча. Минула модель писала в 1080p, нова ж здатна записувати тільки із роздільною здатністю у 720p. Але вона також буде записувати чисте і якісне відео. І коштуватиме при цьому набагато дешевше.

IP камера D-link dcs-8200lh

Через нижчу ціну камера не поступається можливостями прив'язки до решти домашніх девайсів, тільки якістю роздільної здатності. Її можна пов'язати з усіма пристроями, створюючи свій власний розумний будинок. Більш того, модель DCS-8200LH інтегрується з системою IFTTT, що відкриває їй двері практично до безлімітних можливостей. З системою IFTTT користувачі зможуть прив'язувати маячки (що як що) до дій (тоді вчинити так), тим самим не тільки пов'язуючи камеру з іншими гаджетами, але також і з онлайн-сервісами. Наприклад, завдяки системі IFTTT ви зможете налаштувати камеру так, що вона автоматично буде починати відеозапис, коли ви залишаєте будинок ( "якщо я йду" — маячок, "запис починається" — дія).

WiFi камера D-link dcs-8200lh

Завдяки іншим спеціальним можливостям ви зможете переглядати живу трансляцію з вашого будинку через смартфон, включити на камері DCS-8200LH датчик пересування, активувати нічний зір гаджета і, само собою, отримати поле огляду у 180 градусів. З'єднання з іншими гаджетами відбувається по домашній Wi-Fi мережі.

Модель D-Link HD 180-Degree Wi-Fi Camera (DCS-8200LH), почне продаватися з наступного місяця за вельми доступною ціною в 139.99$. А ось її попередниця, модель із роздільною здатністю 1080p з минулого року подешевшала: ціна впала з 199,99$ до 159.99$.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар