Нова камера від Nest відрізняє людину від кішки

"Рух у житловій кімнаті!" — приходить тобі повідомлення від камери Nest. О ні! Хтось вдерся до будинку? Хтось намагається вкрасти твоє золото?! Та ні. Це сусід пройшов повз вікна. Або твоя собака. Або просто комаха пролетіла повз датчик руху. В результаті ти просто переносиш камеру Nest в те місце, де рухи мінімальні, відключаєш повідомлення або сам датчик руху.

Розробники з Nest провели роботу над помилками. І вирішили, що настав час додати в домашні камери нову функцію, яка повідомляє про присутність в приміщенні дійсно сторонніх людей (Person Alerts). Коли датчик реєструє рух, Nest, завдяки складним комп'ютерним алгоритмам, робить спробу визначити, чи людина там рухається. Як тільки камера визначає, що це людина, вона відправляє повідомлення. Коли вона абсолютно точно впевнена, що це людина, посилає ще одне.

Алгоритм не визначає, хто ця людина. Тільки той факт, що перед датчиком руху не собака пробігла.

Під нову систему випустили і нову камеру. Nest Cam Outdoor   — захищена від попадання води, працює цілодобово і оснащена більш просунутим програмним забезпеченням. Однак, при бажанні можна встановити нову систему і на попередні моделі.

Nest Cam Outdoor

Для цілодобової роботи камери будуть потрібні кабелі, щоб її підключати. Батареї буде недостатньо, так що вам доведеться продумати, де і як ви будете протягувати кабелі. Зате встановити саму Nest Cam Outdoor просто — вона оснащена магнітною базою для кріплення.

Камера Cam Outdoor з магнітною базою для кріплення

Камера забезпечує кут огляду в 130 градусів. Здатна записувати відео в форматі 1080p. Встановити її можна де завгодно   — хоч в квартирі, хоч зовні для спостереження за садом. Нічне бачення забезпечується. Так, камера захищена від попадання води. Але це не означає, що вам варто тестувати її, кидаючи в найближче озеро — не виживе. А ось злива або шторм їй по зубах.

Вбудовані також динаміки і мікрофон. Так що, ви зможете при бажанні переговорити з листоношею, не підводячись з місця.

Для того, щоб скористатися системою визначення людини перед датчиком руху, доведеться підписатися на Nest Aware, підписка відкривається за ціною від 10 $ на місяць. Сам додаток Nest безкоштовний. Завдяки Nest Aware ви заодно зможете переглядати записи і частини записів через хмарне сховище. Зберігаються записи за кілька днів, ви нічого не пропустите.

IP камера Cam Outdoor

Нова IP камера Cam Outdoor від Nest доступна для попереднього замовлення за 199$, але поки тільки в Штатах і Канаді. Передзамовлення для інших країн буде відкрите пізніше. Система Person Alerts стане доступна тільки у вересні.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар