Камера Insta360 Nano дозволить зняти відео на 360 градусів через iPhone

360-градусні відео, а також записи, які підтримуються VR-пристроями, стають все більш поширеними. Але не кожному хочеться для регулярного використання (і не у кожного є така можливість) купляти велику модну камеру, щоб мати можливість на прогулянці або по дорозі на роботу знімати відео на 360 градусів. Завдяки камері Insta360 Nano, компактній та зручній у використанні, тепер записувати таке відео можна прямо на свій iPhone.

При роботі пристрій задіює дві камери - задню і фронтальну для отримання 210 градусів. Приєднується через порт Lightning. Це дійсно окрема камера для iPhone, а не просто модулятор для вбудованих камер гаджета. Сам iPhone розташовується в підсумку під камерою, але це не те щоб дуже важливо. При бажанні камеру взагалі можна використовувати без iPhone, але тільки для зйомки.

Камера Insta360 Nano

Зняті панорамні зображення в єдине ціле камера об'єднує самостійно, працювати з ними на комп'ютері після зйомки не буде потрібно. Відео можна моментально буде відправити в інтернет. Insta360 Nano камера знімає з частотністю кадрів в 30fps і з максимальною роздільною здатністю в 3K.

Камера Insta360 Nano

Як тільки камера об'єднається з додатком від розробників (який, на щастя, встановлюється автоматично), користувачі зможуть без проблем моментально ділитися знятим відео з друзями по соціальних мережах, таких як Фейсбук або Твіттер. Відео на 360 градусів з цією камерою можна навіть транслювати в режимі онлайн. Через екран смартфона міняти кути перегляду знятого контенту можна простими дотиками.

Розробники, щоб підтвердити якість одержуваного контенту, представили відео, вже зняте цією камерою. Дивитися його найкраще через сумісні з 360-градусним форматом пристрої і браузери.

З дизайну iPhone камера Insta360 Nano вибиватися не буде. Вона поставляється в кольорах, схожих з кольорами корпусу смартфона (срібний, сірий, чорний, золотий і рожевий). Оформити попереднє замовлення на пристрій можна через Amazon вже зараз. Відправка по замовленнях почнеться з 15 липня. Вартість камери оголошена в 199 $.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар