Miops Mobile спустить затвор вашого фотоапарата за допомогою смартфона

Іноді навіть найкращим фотографам потрібна допомога, щоб створити ідеальний знімок. На щастя, можливості розумних камер дозволяють використовувати сенсори, щоб спустити затвор так швидко, як ніколи не вийде у людини. Швидкість рефлексів не та. Пристрій Miops Mobile — пульт управління камерою, який використовує сенсори і можливості смартфона для того, щоб бездзеркальна камера могла моментально робити знімок, відчувши рух, вібрацію або шум.

Виставлений на Kickstarter девайс Miops Mobile — доопрацьований Miops Mobile Trigger, який розробники намагалися випустити ще в 2014 році. Однак, з можливостями сучасних смартфонів розширилися і можливості цього девайса. Він став привабливішим, кориснішим. І може з'єднуватися з іншими пристроями бездротовим шляхом.

Пристрій для камер Miops Mobile

З фотокамерою Miops Mobile з'єднується по кабелю, девайс сумісний з багатьма камерами. Але, перш ніж поспішати замовляти його, варто все-таки перевірити на сумісність свою. Після підключення до камери, пристрій з'єднується зі смартфоном через Bluetooth 4.0. Працює з операційними системами iOS і Android, додаток для управління абсолютно безкоштовний.

Пристрій Miops Mobile

Через додаток користувачі зможуть вибрати режим Miops Mobile, який підходить їм. Наприклад, включити його на спуск затвора, щоб ловити кращі моменти. Або налаштувати так, щоб в певний проміжок часу камера робила серію знімків. В цілому, це все те, що зазвичай фотографам доводиться робити вручну, витрачати багато часу і не завжди досягати потрібного результату. Також, використовуючи камеру смартфона, девайс зможе розпізнавати рух перед об'єктивом і змушувати фотоапарат оперативно робити знімок.

Miops Mobile

Пульт керування можна налаштувати таким чином, що камера буде робити знімок при розпізнаванні певного рівня вібрації або шуму. А на додаток до стандартного режиму таймлапса, він дає можливість використовувати таймлапс динамічний. І дорожній — з відстеженням по GPS точки, де було зроблено знімок. Через додаток можна навіть виставити графік зйомки для свого фотоапарата. Сам девайс Miops Mobile зможе на одному заряді протриматися цілу добу.

На даний момент Miops Mobile доступний на Kickstarter. Стандартний набір обійдеться в 79$. Розширений, з флеш-адаптером і кабелем для специфічних моделей камер, коштує вже 99$. Якщо збори пройдуть успішно, відправляти готові пристрої розробники почнуть вже в квітні 2017 року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар