Юніт Prynt Pocket для друку фото буде випущений під платформу Android

У 2015 році в Prynt випустили свій перший пристрій, що дозволяє перетворити смартфон в щось на зразок камери Polaroid з миттєвими знімками. Перша версія була досить громіздкою. І розробники оперативно вирішили випустити Prynt Pocket, розміром в половину менше, ніж оригінал. Спочатку він призначався тільки для iPhone, але тепер був розроблений Prynt Pocket для пристроїв на операційній системі Android.

Модель пристрою для iOS повністю відповідала всім параметрам, заявленим розробниками. Модель для Android виглядає практично такий же. Її теж можна прикріпити безпосередньо до смартфону в якості додаткового друкованого юніта. Але є тут і відмінність: пристрій тепер з'єднується зі смартфоном через роз'єм USB-C. А це означає, що скористатися ним зможуть тільки власники останніх девайсів на базі Android. Зате кріпитися буде надійніше і випадково не звалиться. Перша, масивна, версія Prynt при цьому спокійно працює з пристроями, як і раніше.

Юніт Prynt Pocket

Як і інші моделі, Prynt Pocket Android працює зі стікерной папером. На одному заряді можна віддрукувати 20 знімків. Девайс використовує термальну технологію друку без чорнила ZINK, тому купувати папір доведеться безпосередньо у компанії-виробника. Це обмеження може фрустрировать. Але складніше було б, якби розробникам девайса прийшло в голову створювати власну друковану чорнильну систему.

Prynt Pocket Android працює зі стікерной папером

Розробники інтегрують ще одну нову можливість: своє бачення доповненої реальності. Використовуючи додаток, ви знімаєте коротке відео, з якого генеруються фото-Стілл для друку. Коли віддруковане фото буде відображено в додатку, після натискання на нього можна буде переглядати зняте відео. Цікава можливість, з якої можна пару раз погратися, щоб потім благополучно забути.

Модель Prynt Pocket Android стала предметом кампанії зі збору коштів на Kickstarter

Модель Prynt Pocket Android стала предметом кампанії зі збору коштів на Kickstarter. Мінімальна ціна, за якою друкований девайс можна отримати, становить 119 $. Відправка запланована на квітень 2018 року. З урахуванням того, що компанія-розробник вже успішно випустила кілька девайсів, можна розраховувати на удачу і з цим. А поки подивитися на можливості нової моделі на демонстраційному відео.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар