Knocki перетворить столи і стіни в контролери для розумних девайсів

Як і повелося останнім часом, новий цікавий девайс, Knocki, був представлений на Kickstarter. За кілька днів кампанія на виробництво пристрою зібрала більше 1 000 000 $, хоча збирали розробники всього 35 000 $. Це вражає. Тому прийшов час поговорити про те, що з себе представляє цей пристрій.

Knocki   — компактний бездротової девайс, який можна встановити на будь-якій поверхні. Наприклад, повісити на стіну або встановити на столі. Потім ви помічаєте це місце, встановлюєте на нього певну команду для будь-якого іншого розумного гаджета і спокійно знімаєте Knocki, щоб перемістити кудись ще. Помічені поверхні перетворюються в прості контролери для системи включення / вимикання світла, регулювання термостата, управління телевізором. По поверхнях для управління потрібно просто постукати. Розробники планували дати користувачам можливість кожну поверхню зробити розумною поверхнею.

Knocki

Управління пристроями за допомогою голосових команд, звичайно, корисне. Але не завжди воно стає кращим рішенням. Так в галасливій кімнаті розпізнавання може не спрацювати, та й запустити щось можна випадково. Пристрій Knocki дозволяє скомбінувати різні команди по різній кількості постукувань. Таким чином, що не вдасться активувати щось випадково та не потрібно підвищувати голос, щоб розумний пристрій вас розчув.

Knocki

Уявіть, що ви збираєтесь лягати спати. Вам необхідно вимкнути світло, знизити температуру на термостаті і завести будильник. З голосовим управлінням розумними системами потрібно кожну команду вимовляти окремо. З Knocki всі ці дії можна запрограмувати на певне місце на тумбочці біля ліжка. Постукали і будь ласка   — будильник заведений, світло вимкнено, температура в кімнаті відрегульована.

Knocki в руці

Всі можливості управління вражають. Дивлячись на демо, складається враження, що ми починаємо жити в якомусь світі майбутнього. Ось тільки далеко не у всіх вдома є така кількість розумних девайсів, щоб абсолютно всі завдання вирішувалися стуком по стінці або столу. Але розробники повідомляють, що навіть для людей, які не оснастили свій будинок розумними системами, Knocki буде корисний. Так використовувати його можна для пошуку смартфона   — ви програмуєте певну схему стукотів (наприклад, три) на певне місце. І смартфон починає дзвонити. Або можна помістити "маячок" девайса на двері і отримувати повідомлення, коли хтось в двері стукає.

Через Kickstarter пристрій Knocki можна замовити за ціною в 79 $. Відправлення за попереднім замовленням почнеться в грудні.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар