VW і DoorBird дозволяє водіям бачити тих, хто стоїть за дверима їхніх будинків

Завдяки системі онлайн-шопінгу тобі більше не потрібно підніматися з дивана і відправлятися через весь квартал, щоб витратити гроші з картки. Але просто натиснути на кілька кнопок і замовити річ через інтернет недостатньо. Як тільки ви вибрали продукт і заплатили за нього, вам необхідно чекати на доставку.

У Volkswagen вирішили зробити спілкування з кур'єрами доставки і листоношами простішим. Нова система дозволяє людям пов'язувати їх інформаційно-розважальну програму автомобіля з відео-дзвінками, встановленими на їх дверях.

Дверний відео-дзвінки DoorBird і Volkswagen

Раніше в цьому році у Volkswagen вже говорили про ідею зв'язування вашого дверного дзвінка з автомобілем. Концепт Budd-E від CES (тоді ще зовсім не готовий до повноцінного виробництва) об'єднувався з інформаційно-розважальною автомобільною системою, здатною зв'язуватися з дверним відео-дзвінком DoorBird.

Дверний відео-дзвінки DoorBird і Volkswagen

Тепер будь-який власник автомобіля Volkswagen з App Connect і можливістю встановити Mirrorlink зможе підключити свій автомобіль до дверного відео-дзвінка від DoorBird. Коли хтось дзвонить у дзвоник будинку, на інформаційному тачскрін автомобіля спливає повідомлення про це. Водій зможе відгукнутися на дзвінок, а потім переговорити з людиною за дверима прямо зі своєї машини. Цю функцію вже було вбудовано в мобільний додаток для дзвінків DoorBird, однак, вона не була сумісна з будь-якими автомобільними системами. До цього моменту.

Об'єднання автомобільної системи з дверним дзвінком означає, що водії в перспективі, наприклад, зможуть говорити кур'єрам біля дверей, де їм залишити посилку. Це також буде корисно, якщо на заплановані посиденьки гості прийдуть до вас раніше, коли вас ще не буде вдома. Або якщо хтось прийде без запрошення. Ви і дізнаєтеся, хто це, і зможете домовитися зустрітися у інший час або попросити зачекати біля дверей. В майбутньому ця система і зовсім буде здатна відкривати вхідні або гаражні двері завдяки компанії Hörmann, іншому партнерові Volkswagen на цьому проекті. Можливості системи були продемонстровані на відео від розробників.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар