Масаж у віртуальній реальності робить нас людьми майбутнього з Wall-E

Уявіть, що ви сидите в масажному кріслі, надівши окуляри віртуальної реальності Oculus Rift. І робите вигляд, що ви не на роботі або галасливій виставці IFA 2016 в Берліні. Ви розслабляєтеся. І все через кілька секунд починається магія віртуальної реальності, поєднаної зі справжньою масажною технологією.

Демо масажної програми віртуальної реальності на виставці тривало всього кілька хвилин. При бажанні можна закрити очі й поринути у приємні відчуття від масажу. А можна тримати їх широко розкритими, занурюючись при цьому ще й і у віртуальну реальність. Для демо на стенді компанії Medisana було встановлено всього два крісла. І навколо них юрмилися охочі випробувати масажну програму на собі. І за ці кілька хвилин отримати якомога більше.

Спочатку програма пропонувала вибрати мову, а потім — визначити стать віртуального масажиста. Як тільки вибір було зроблено, програма переносила користувача на пляж в Нормандії прямо з виставкового центру в Берліні. Користувачі слухали шелест хвиль, переглядали відео із чайками, що випадково пролітали над пляжем. Білий шум віртуального моря заглушав справжній.

Незабаром після початку програми перед користувачем з'являвся віртуальний масажист (або масажистка). Починав розмовляти, закликав розслабитися і почати глибоко дихати. Як тільки масажист припиняв говорити, він йшов за межі камери. І після цього починалася робота самого масажного крісла. Обернутися і подивитися на віртуального масажиста не вийшло б, навіть при бажанні. Масаж, до речі, не відрізнявся нічим від того, який пропонує будь-яке інше таке крісло, хоч домашнє, хоч те, що стоїть в торговому центрі.

Масаж в віртуальної реальності

Проект масажної програми для віртуальної реальності поки знаходиться на стадії повноцінної розробки. Компанія Medisana планує значно розширити програму, а також надати API стороннім розробникам для створення власних відео та масажних режимів.

Якщо в теорії вам захочеться отримати цю платформу собі додому вже зараз, це обійдеться в 4350$. Але, звичайно, навіть найзапеклішим шанувальникам останніх технологій варто почекати повноцінного релізу.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар