Netatmo Valves зробить твій старий радіатор розумним девайсом

Перетворити звичайний радіатор в розумний і підключений до домашньої мережі — мрія багатьох людей, не готових віддавати величезну кількість грошей за девайси інтернету речей. Просто уявіть собі можливість керувати будь-яким радіатором, не встаючи з дивана! Якщо вас така перспектива надихає, то тепер це і правда стало можливим — з пристроєм Netatmo Valves від Netatmo. Цей пристрій просто замінює клапан на звичайному радіаторі.

Зима вже близько. І якщо ви проживаєте там, де кожен холодний місяць приходять величезні рахунки за електрику після активного використання обігрівачів, Netatmo Valves допоможе заощадити вам близько 37% енергії. Відповідно, рахунок прийде менший.

Розумний клапан Netatmo Valves

Пристрій дозволяє контролювати температуру на кожному радіаторі в будинку. Звичайно, якщо він встановлений безпосередньо на нього замість клапана. Один раз встановивши, ви зможете налаштувати графік обігріву в кожній кімнаті, а також встановлювати різну температуру для різних   — наприклад, у вітальні одну, а в спальні — іншу. Заодно ви зможете відключити обігрів у кімнатах, які не використовуються, зберігши в житлових приємну теплу температуру.

Netatmo Valves

У клапана від Netatmo є й інші розумні функції. Так девайс здатний визначати, чи не відкрито десь вікно. І, якщо воно відзначається як відкрите, девайс відключає опалення, щоб ви даремно не витрачали електрику. Також в режимі реального часу клапан зможе визначати наявність в атмосфері зовнішніх елементів. Вони будуть аналізуватися з урахуванням погоди, кількості осіб в кімнаті і приналежності елементів. Все це з метою збереження енергії та підтримки оптимальної температури.

Netatmo Valves для радіатора

У кожному клапані є ручний наддув, за допомогою якого обігріти кімнату можна буде в найкоротші терміни. Відключати або включати функцію наддуву можна через супутній додаток, за допомогою якого здійснюється управління. З додатком на телефоні Netatmo з'єднується по Wi-Fi. Якщо у вас є Apple HomeKit, ви зможете контролювати пристрої голосом через Siri. Кожен клапан Valves від Netatmo обійдеться вам у 80$, в продаж пристрій відправиться вже в кінці цього року.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар