Наукова фантастика все ближче з Sony Xperia Projector

Ви, напевно, вже щосили надивилися на футуристичні комп'ютери та інтерфейси. Всі вони, за винятком систем із управлінням девайсом рухами в повітрі, схожі в одному — вони зроблені з тачскрінами. Встановлювати тачскрін абсолютно на всі навколишні поверхні (столи, стільці, скла, стіни) не дуже економічно і зовсім не практично. Мабуть, розумінням цього і керувалися в R&D від Sony, створюючи свою нову систему.

Sony Xperia Projector

Ще в лютому Xperia Projector на стадії концепту обіцяв перетворювати будь-які поверхні в тачскрін. Клавіатуру можна було переносити на поверхню столу, при цьому вона не ставала менш функціональною. Тепер розробники представили повніше демо своєї вражаючої і вельми корисної в майбутньому технології з працюючим прототипом.

Sony Xperia Projector, управління

Сама ідея перетворення навколишніх поверхонь в повноцінні панелі управління не нова. Розроблялися лазерні Bluetooth-клавіатури, задавалися точки управління розумними девайсами фізичним пристроєм Knocki . Система від Sony проектує зображення на всі поверхні (ми вважаємо, що краще за все вибирати рівні), як і будь-який інший проектор. Але при цьому вона визначає рухи рук користувача, дозволяючи йому взаємодіяти із зображеннями, що проектуються. Так, немов вони торкаються до реального скляного дисплею, який відклткається на дотик.

Sony Xperia Projector, управління

Переваги системи перетворення поверхонь на панелі управління очевидні. Тому що будь-яка поверхня зможе стати тачскріном. У Sony не уточнювали, чи повинна вона бути рівною, але, швидше за все, так. При цьому поверхня не обов'язково повинна бути горизонтальною. Якщо ви захочете спроектувати клавіатуру на стіну — вперед. І проектор при цьому можна буде всюди брати з собою. У всякому разі, всюди по дому.

Оцініть матеріал
(2 голосів)

Залишити коментар