Прототип BladeGlider від Nissan мчить прямо в майбутнє

Прямо зараз в Ріо проходить не тільки Олімпіада. У цьому ж місті Бразилії демонструється перший прототип BladeGlader від Nissan. Розробники прихопили парочку таких прототипів, заснованих на моделі 2013 разом з собою в Музей Завтрашнього Дня, щоб продемонструвати свої найсерйозніші наміри в справі створення бездимних автомобілів.

Прототип BladeGlider від Nissan

Машина із загостреною передньою частиною і відкритим верхом оснащується двома моторами по 130 kW і батареєю на 220 kW з вбудованою системою охолодження, розробленою спеціально під BladeGlider. Згідно з повідомленням від технічного партнера Nissan, компанії Williams Advanced Engineering, машина здатна розганятися максимум до 185 км/год. Від 0 до 100 км/год концепт розганяється всього за 5 секунд.

Концепткар Nissan BladeGlider

Схоже, що головною ознакою всіх концепт-карів двадцять першого століття стало позбавлення від дзеркал заднього бачення. Замість них вбудовуються камери заднього бачення. Такі камери у BladeGlider розташовані якраз за передніми колесами. Зображення з камер транслюється на два екрани на центральному дисплеї перед водієм. Інженери намагаються створити максимально аеродинамічнішу форму і борються буквально за кожну милю, відмова від дзеркал здається найпростішим рішенням для прискорення автомобіля. І виглядає це неймовірно футуристично.

Nissan BladeGlider

Ще одна поширена для концепт-карів особливість — три сидіння в салоні. Водій сидить один, а два пасажири   — позаду нього. У Nissan повідомляють, що така конструкція дозволить пасажирам насолодитися великим простором для ніг, але швидше за все над дизайном салону ще толком не працювали. У підсумку концепт і машини, які відправляться в масове виробництво, можуть дуже сильно відрізнятися. Проблеми у конструкції є вже. Так, наприклад, водієві буде складно спілкуватися з пасажирами. Але завдяки одному сидінню спереду значно поліпшується аеродинаміка автомобіля. Та й виглядає він крутіше.

На відміну від багатьох прототипів машин, продемонстрованих нам за останній час, BladeGlider не автономний. У цій машині розробники планують поєднати технологію розумної мобільності, екологічність і можливості спорткара. BladeGlider покликаний показати, що водити швидко і весело можна навіть на екологічній машині.

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар