Час уповільнюється з рамкою Slow Dance від Джеффа Лібермана

Немов анімовані фотографії або портрети, розвішані по коридорах Хогвартса у всесвіті "Гаррі Поттера", рамка Slow Dance від Джеффа Лібермана схожа на магічну зі своєю здатністю до уповільнення часу. Але, звичайно, ніякої магії за нею не стоїть. Тільки завдяки науці ми бачимо те, що бачимо.

Ліберман далеко не новачок у справі уповільнення часу і взагалі оптичних ілюзій. Отримуючи свою четверту ступінь в MIT, він працював над прискореним фотографуванням і відео в слоумоушн. Його навіть запрошували в шоу Time Wrap на кабельному каналі Discovery. Але рамка для зображень Slow Dance стала його справжнім шедевром. Сумніватися в цьому не доводиться, адже вся дія відбувається прямо на наших очах, а не на екрані.

Джефф Ліберман і його рамка Slow Dance

Так як же за допомогою цієї рамки фізичні об'єкти починають рухатися в слоумоушн? Система вийшла елементарною. По низу рамки розташований зовсім простий електромагнітний механізм. З його допомогою легкі предмети (пір'я птахів, листя, маленькі рослини) починають вібрувати на високій швидкості. Для людського ока це виглядає як помутніння зображення, магія починається на іншому етапі. Рамку оснащено рядом LED-вогнів, які включаються і вимикаються 80 разів за одну секунду. Цього достатньо для створення стробічного ефекту невидимості для всього, крім відеокамери.

Рамка Slow Dance

Коли вся система починає працювати спільно, ми отримуємо оптичний ефект, при якому предмет починає повільно рухатися і хитатися. У дії це виглядає дуже вражаюче. Особливо з урахуванням того, що ти сам можеш при бажанні взаємодіяти з об'єктом.

Найперша рамка Slow Dance створювалася Джеффом Ліберманом як подарунок на весілля. Але після цього багато людей захотіли отримати для себе таку ж. Тому в підсумку Ліберман відправився на Kickstarter і запустив кампанію зі збору коштів на масове виробництво. Так що, вам не потрібно знайомитися з ним особисто і сподіватися на те, що таку ж рамку він збере і на ваше весілля. Вам просто потрібно внести 199 $ в кампанію і дочекатися березня, щоб стати гордим власником Slow Dance.

Якщо так довго чекати вам не хочеться, можна скостити час на пару тижнів. І замовити оптову партію зібраних вручну рамок в кількості 10 штук за 800 $. Але за таку ціну, звичайно, пара зайвих тижнів очікування навряд чи здасться вам дуже тривалою.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар