Платформа Conesso від компанії Pirelli перетворить ваші шини на розумні

Відомий шинник Pirelli вирішив зайнятися випуском розумних шин, представивши свою нову платформу. Завдяки розумним шинам автолюбителі зможуть отримувати більше інформації про їхній стан. Всі дані будуть надходити на мобільний додаток. Платформа Conesso буде сумісна з шинами Winter Sottozero і P Zero від компанії Pirelli. На шини буде встановлюватися спеціальний сенсор з внутрішньої сторони. Саме дані з сенсора і відправляються на мобільний додаток, який їх обробляє і надає власнику необхідну інформацію.

Відповідно до заяв від Pirelli, Conesso — цифрова платформа, яка працює з інтегрованим сенсором. Розпочнеться установка системи з типорозмірів шин в 19 дюймів і більше для двох популярних моделей. У відкритий продаж вони відправляться одночасно і по Європі, і по Далекому Сходу вже цього літа.

Платформа Conesso від компанії Pirelli

Цифрову платформу Conesso в Pirelli називають автомобільним аксесуаром, призначеним для надання водіям інформації про обслуговування та використанні їх гуми. Власник шин з таким аксесуаром буде постійно сповіщений про їх поточний стан. Здійснювати заміну і обслуговування навмання і за власним водійським чуттям більше не доведеться. Сенсор буде зв'язуватися з хмарним сховищем Pirelli Cloud, а детальна і повна оброблена інформація з них — відправлятися на мобільний додаток.

Учасники знатимуть температуру і тиск усередині шин, їх ступінь зносу, а також пробіг по кожній покришці. У додатку буде доступна інформація з датчика тиску про те, наскільки ще можна накачати шини. За заявами від розробників на фізичні дані покришки установка сенсора ніяк не вплине, та й важить він всього кілька грам.

Розумні шини Pirelli Conesso

Як і з усіма розумними системами, користувач буде отримувати попередження в разі потреби. Так, якщо всередині однієї (або декількох) ваших шин знижено тиск, додаток відправить вам повідомлення про це. Заодно через додаток можна знайти найближчі місця, де шини можна буде підкачати або відрегулювати, а також записатися в обраний центр. Про те, наскільки все це буде ефективно, ми зможемо дізнатися від перших власників, які встановлять платформу вже цього літа!

Оцініть матеріал
(1 Голосувати)

Залишити коментар