Mirrow Provocator - мінікар на чотирьох

По місту найзручніше їздити на невеликих машинах. Їх легко паркувати, вони швидко пересуваються, споживають менше палива. Але у маленьких машин є один істотний недолік. Моделі типу Smart ForTwo можуть нормально вміщати тільки двох чоловік, та й багато багажу в них не розмістити.

Російська компанія Mirrow's Provocator вирішила використовувати інший підхід до створення таких машин (хоча, все-таки вони багато в чому схожі на стандартні). Розробники змогли вмістити в машину невеликого розміру сидіння для чотирьох чоловік. По суті, вони вмістили великий седан в миникар.

Mirrow Provocator вид зверху

Звичайно, різниця в розмірі між Mirrow Provocator і Smart ForTwo є. Перший миникар такий же в довжину, але ширина становить 198 сантиметрів, тоді як ширина Smart ForTwo   — 166. Додаткові сантиметри якраз і дозволили вмістити чотири сидіння, створивши простір для цілої невеликої сім'ї. Ну, або для декількох друзів, які зібралися доїхати до більярдного клубу.

Решта розмірів машини: 269.5 см в довжину і 204.5 см у висоту.

Базова модель Mirrow (випускається без кузовної панелі) буде коштувати в рамках 3500-4000 євро. Додатково укомплектовані версії будуть коштувати на порядок дорожче, хоча точна вартість ще не оголошена. Компанія також ще не визначилася з тим, коли саме мінікари відправляться на ринок.

миникар mirrow provocator

Компанія прагне бути дружньою по відношенню до навколишнього середовища. Більше ніж половина корпусу миникара створена з перероблених матеріалів. Повноцінні двері у автомобіля лише одні, розташована вона на задній частині, там, куди зазвичай кріпляться причепи. Але для кожного посадочного місця передбачена спеціальна панель, своєрідні напів-двері. Через свій розмір паркуватися миникар буде перпендикулярно до бордюрного каменю, що робить задні двері цілком практичним рішенням (якщо ви, звичайно, припаркуєтесь задньою стороною до тротуарів).

mirrow provocator інтер'єр

Модель оснащена трициліндровим бензиновим або дизельним двигуном, який дозволить розганяти її від 0 до 100 кілометрів на годину за лічені дев'ять секунд. Максимальна швидкість   — 130 уілометрів на годину, чого цілком достатньо для їзди в міських умовах. Серед додаткових характеристик значаться гальма від ABS, регулятор тяги, камера заднього виду, десять повітряних подушок, система контролю стійкості і багато іншого.

Компанія планує повідомити інформацію про те, коли миникар буде доступний і скільки він буде коштувати, пізніше в цьому році.

Оцініть матеріал
(0 голосів)

Залишити коментар